ورزش 3/ جورجينيو، هافبک ايتاليايي چلسي، معتقد است که بر عهده گرفتن هدايت چلسي براي فرانک لمپارد زود بوده است.
فرانک لمپارد در فصل اول حضور خود در چلسي را فوق‌العاده پشت سر گذاشت و با وجود محروميت اين تيم در نقل و انتقالات و با ترکيبي از ستاره‌هاي جوان موفق شد سهميه ليگ قهرمانان اروپا را براي آبي هاي لندن به دست آورد.
همين عملکرد خوب لمپارد در فصل اول حضور خود در چلسي باعث شد هواداران اين تيم به ظهور يک سرمربي فوق العاده اميدوار شوند اما اوضاع براي او اصلاً خوب ادامه نيافت. با وجود خريد هاي خوب، لمپارد نتوانست در فصل جديد نتايج قابل قبولي با چلسي به دست آورد و همين موضوع باعث شد که چندي پيش از هدايت آبي‌ها برکنار و جاي خود را به توماس توخل بدهد.


اما جورجينيو هافبک ايتاليايي چلسي معتقد است که فرانک لمپارد به اندازه کافي براي سرمربيگري در چلسي آماده نبوده است. او گفت: " ببينيد من مي خواهم صادقانه در مورد فرانک لمپارد حرف بزنم. من معتقدم با توجه به اينکه او اسطوره باشگاه بود، قبل از انتقال به يک تيم بزرگ از برخي مراحل لازم براي يادگيري صرف نظر کرد.
او بدون اينکه در باشگاه ديگري تجربه جدي داشته باشد به تيمي آمد که اسطوره آن محسوب مي‌شود. من فکر مي کنم که لمپارد خيلي زود به به يکباره چند گام به جلو رفت. صادقانه بگويم او براي کار در اينجا به اندازه کافي آماده نبود."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد