ورزش 3/ عليرغم بروز برخي شايعات، ميلان اشکرينيار، مدافع اسلواک تمايلي به جدايي از اينتر ندارد.
قرارداد ميلان اشکرينيار با باشگاه اينتر در ژوئن سال 2023 به پايان مي رسد و اخباري در مورد تمايلي تيم هايي چون تاتنهام و چلسي به جذب اين بازيکن منتشر شده است. ميلان اشکرينيار که مدتي نيمکت نشين بود و شايعاتي در مورد اختلاف او با آنتونيو کونته نيز شنيده مي شد، پس از شروع قرنطينه در 30 بازي در سري آ انجام داده و به بازيکن ثابت اينتر تبديل شد. حالا ميلان اشکرينيتار با اطمينان از مندن در اين باشگاه صحبت کرده است.


ميلان اشکرينار گفت: "شايعات هميشه وجود داشته، وجود دارد و خواهد داشت. با اين حال من هرگز به اين اخبار گوش نکرده و در مورد آنها توضيحي نيز نداده ام. البته بعد از اين فصل نيز تفکر من در اين رابطه هيچ تفاوتي نخواهد کرد. آنتونيو کونته خصوصيات فوق العاده اي داشته و دقيقا مي داند که از بازيکنان تيم خود چه انتظاري دارد. زير نظر کونته همه چيز به خوبي پيش مي رود و ما به عنوان تکرار عنوان قهرماني خود در فصل آينده هستيم.
من مي خواهم از اين حس فوق العاده بعد از قهرماني اينتر لذت برده، سپس مي خواهم فصل را به پايان برسانم و براي مسابقات قهرماني اروپا آماده شوم. آيا من سال آينده با پيراهن اينتر مي خواهم از عنوان قهرماني دفاع کنم؟ بله حتما."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد