ورزش 3/ هری کین، ستاره تیم ملی انگلیس، ابراز امیدواری کرد آنها در رقابت های یورو تا مراحل پایانی پیش بروند.
تیم ملی انگلیس یکی از مدعیان قهرمانی در رقابت‌های یورو محسوب می‌شود. سه شیرها در صورت رسیدن به فینال می توانند تمام بازی های خود را به جز یک مسابقه در  ومبلی برگزار کند. با این حال آنها کار بسیار دشواری برای رسیدن به این مهم پیش رو دارند و یکشنبه در اولین گام خود به مصاف کرواسی خواهند رفت.


هری کین، یکی از امیدهای اصلی انگلیس برای موفقیت در رقابت‌‌های یورو پیرامون شرایط سه شیرها و مقایسه وضعیت کنونی با جام جهانی 2018 گفت: "احتمالا در وضعیت بهتری قرار داریم. قبل از رفتن به جام جهانی نمی دانستیم در چه شرایطی قرار داریم اما عملکرد بسیار مناسبی داشتیم.
احساس می کنم که اکنون تجربه مان بیشتر شده است. بازیکنانی که در بزرگترین بازی ها برای باشگاه خود بازی می کنند و بدیهی است بازیکنانی که در آن جام جهانی بازی کرده اند نیز چنین تجربه ای داشته اند. حس می کنم در وضعیت خوبی هستیم و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. ما نه فقط به فکر حضور در مسابقات بلکه در فکر قهرمانی هستیم.
مدتهاست که در یک تورنومنت به پیروزی نرسیده ایم و فکر می‌کنم که باید ذهنیت مان در کل راه درست باشد زیرا یک چالش طولانی و سخت برای رسیدن به مراحل بعدی یک مسابقه بزرگ پیش روی ماست."
هری کین در رابطه با دیدار برابر کرواسی که یادآور نیمه نهایی جام جهانی 2018 نیز خواهد بود گفت: " این یک بازی دردناک است. این مسابقه ای بود که ما می‌خواستیم در آن برنده باشیم و به فینال جام جهانی صعود کنیم اما همیشه آن چیزی که شما می‌خواهید اتفاق نمی‌افتد. این یک بازی در تورنومنتی بسیار بزرگ است و کرواسی نیز یک تیم بزرگ محسوب می‌شود. ما روی آن ها و قابلیت هایشان متمرکز هستیم و از طرف دیگر برای گلزنی تلاش می‌کنیم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید