ورزش 3/ جان‌لوئیجی بوفون تایید کرد که هیچ تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال ندارد.
دروازه بان 43 ساله و اسطوره باشگاه یوونتوس تا پایان ماه ژوئن با این تیم قرارداد دارد و پس از آن بیانکونری را ترک خواهد کرد. این در حالی است که گفته می‌شود او به امضای قرارداد دو ساله با تیم سابق خود یعنی پارما بسیار نزدیک است.

جان لوئیجی بوفون اکنون در مصاحبه ای تایید کرده که تصمیمی برای خداحافظی ندارد و می‌خواهد به فوتبال خود ادامه دهد. او گفت: "در ابتدا تصمیم من برای خداحافظی جدی بود اما اکنون اطمینان دارم که ادامه خواهم داد زیرا کاملاً احساس قدرت می کنم. در واقع احترام هم‌تیمی‌هایم به من نشان داد که کارم را درست انجام می‌دهم و باید ادامه دهم.
من پیشنهاد های زیادی دارم. برخی تیم های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا به من پیشنهاد داده اند اما آنها می خواهند که من به عنوان دروازه‌بان دوم برای‌شان فعالیت کنم و من تنها این کار را برای یوونتوس انجام می دادم. از طرفی پیشنهادی در مورد بازگشت به جایی که کار خود را در آن آغاز کردم نیز وجود دارد؛ موضوعی که به احساساتم برمی گردد و می‌تواند انگیزه‌های لازم برای خوب کار کردن را به من بدهد.
من همه پیشنهادها را روی میز می گذارم و ظرف سه چهار روز آینده تصمیم گیری می کنم. باید بفهمم که بهترین چیز برای یک شخصیت قهرمان چیست."


بوفون همچنین درباره جنجال سوپرلیگ و احتمال کنار گذاشته شدن رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس که هنوز انصراف خود را از این رقابت‌ها اعلام نکرده‌اند، از لیگ قهرمانان اروپا گفت: "من معتقدم که بدون آنها باید نام رقابت‌ها تغییر کند. تصور مسابقات بدون آنها غیر ممکن است و شما نمی توانید سه تیم تاریخ‌ساز را کنار بگذارید."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید