آخرين خبر/ تقابل هاي يحيي گل‌محمدي و رسول خطيبي در سال هاي اخير همواره جذاب بوده است.
به گزارش فوتبالي، پرسپوليس و تراکتور در حالي قرار است امشب بازي سوپرجام را در ورزشگاه آزادي برگزار کنند که اين ديدار ششمين تقابل يحيي گل‌محمدي و رسول خطيبي است
در پنج تقابل قبلي دو مربي، سهم هر کدام 2 برد و يک تساوي بوده است. آخرين بار، اين رسول خطيبي بود  که موفق شد به عنوان سرمربي آلومينيوم، پرسپوليس را در اراک با نتيجه 2 بر يک مغلوب کند تا اولين و تنها شکست قرمزها را در ليگ بيستم رقم بزند.
يحيي در مقطعي که سرمربي تراکتور بود و تيمش نتيجه نمي‌گرفت، رسول خطيبي را يکي از دلايل اين قضيه مي‌دانست و اعتقاد داشت برخي مربيان بومي اجازه نمي‌دهند که مربيان ديگر به راحتي بتوانند در تراکتور فعاليت کنند. صحبت‌هاي يحيي در آن زمان باعث شد تا روابط اين دو مربي با هم زياد خوب نباشد.
گل‌محمدي و خطيبي در زمان حضور در شهرخودرو و ماشين سازي هم جنجال آفرين بودند و در بازي دو فصل پيش دو تيم که با برتري شهرخودرو به پايان رسيد، ماشين سازان نسبت به عدم اعلام پنالتي به روي شاهين ثاقبي اعتراض داشتند و منجر به درگيري لفظي دو مربي پس پايان بازي شد. خطيبي بعد از بازي گفت اگر کمک داور ويديويي به ايران بيايد بعضي ها به هدفشان نمي‌رسند! 
شهرخودرو با برد در آن بازي توانست سهميه ليگ قهرمانان آسيا را کسب کند.
حالا پس از آن بازي جنجالي و همچنين تنها شکست يحيي در ليگ بيستم که مقابل تيم رسول خطيبي بود، امشب اين دو مربي روبروي يکديگر قرار خواهند گرفت و بايد منتظر ماند و ديد کداميک از اين دو نفر مي‌توانند جام قهرماني سوپرجام را بالاي سر ببرند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar