خبر ورزشی/ امید عالیشاه سازنده گل قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام از شرایط سختی می‌گوید که در این تیم داشته اما توانسته آن را مدیریت کند.
قرارداد امید عالیشاه رو به اتمام است و بدون‌شک حفظ او یکی از برنامه‌های اصلی پرسپولیس برای فصل بعد خواهد بود. جدیدترین اظهارات او را در زیر بخوانید:
* سپاهان جزو تیم‌های خوب ایران است و دیگر تیم‌ها هم تلاش می‌کنند تا بهترین رتبه را در جدول به‌دست بیاورند. ما در لیگ بازی آسان نخواهیم داشت، در ضمن تمرکز ما روی بازی‌های خودمان است و نباید به بازی‌های سپاهان توجه کنیم. حالا هم بازی با تراکتور در سوپرجام به اتمام رسیده و خوشحالی ما و هواداران هم باید تمام شود. ما باید به بازی‌های بعدی فکر کنیم.
* این بازی روی زمین چمن مصنوعی برگزار می‌شود و قطعا کار ما سخت است. با این حال به چیزی جز گرفتن ۳‌ امتیاز این بازی فکر نخواهیم کرد و در این مقطع، پیروزی برابر مس برای ما بسیار مهم است. از طرفی فرسایشی‌ شدن لیگ هم کار را سخت‌تر کرده، خصوصا اینکه ما در ۴‌ جام درگیر بودیم و بازی‌های پرفشاری انجام دادیم.
* در فصل گذشته با شرایط خاصی مواجه شدم و در زمان مربیگری آقای کالدرون به من کم بازی دادند. این موضوع از لحاظ روحی روی من تأثیر منفی گذاشته بود ولی هر وقت بازی می‌کردم نهایت تلاش خودم را برای موفقیت تیم انجام می‌دادم و شرایط طوری بود که تأثیر مثبت خودم را می‌گذاشتم. من مثل یک سرباز در خدمت تیم هستم و باعث افتخارم است تا کار مثبتی برای پرسپولیس انجام دهم، حتی یک کار کوچک. وقتی تأثیرگذار باشم قطعا خوشحال می‌شوم.
* من آنقدر تحت فشار بودم که در یک مقطع به هم ریخته بودم، هر بازیکنی بگوید که وقتی بازی نمی‌کند خوشحال است، دروغ می‌گوید و من هم تا آن زمان در شرایطی قرار نگرفته بودم که روی نیمکت بنشینم. نخستین‌بار در دوران حرفه‌ای فوتبالم بود که این اتفاق رخ می‌داد و شرایطم سخت بود. در یک مقطع کم آورده بودم و برخی مسائل از دست من خارج بود اما دوباره بلند شدم. گاهی اوقات که در این شرایط قرار می‌گیرید اطرافیان خیلی تأثیر دارند، من واقعا در آن زمان از هواداران انرژی گرفتم.
* جدا از پرسپولیس در تراکتور و راه‌آهن هم با آقایحیی کار کردم و ایشان جزو مربیان خوب فوتبال ماست. همه ما دست به‌دست هم می‌دهیم تا پرسپولیس موفق باشد و در کنار هم موفقیت‌های بزرگ را جشن بگیریم.
* باعث افتخار من است که در پرسپولیس بمانم و در خدمت این تیم باشم. فعلا که لیگ برتر تمام نشده و بازی‌های مهمی داریم که باید روی آنها تمرکز کنم.
* تا الان جلسه‌ای با باشگاه نداشتیم ولی به‌احتمال فراوان در پایان فصل با پرسپولیس جسله می‌گذارم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید