ورزش 3/ سرمربي تيم فوتبال ملوان با انتقاد از اتلاف وقت و شرايط نورافکن‌هاي ورزشگاه تختي انزلي معتقد است که با اين وضعيت جايي براي صحبت درباره مسائل فني وجود ندارد.
مازيار زارع سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي پس از کسب يک تساوي خانگي  مقابل استقلال ملاثاني در نشست خبري پس از اين ديدار حضور يافت به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که در ادامه صحبت‌هاي او را مي‌خوانيم:
 *لطفا در خصوص اين بازي مقابل استقلال ملاثاني ارزيابي خود را بفرماييد.
زارع: واقعا من هر چقدر با خودم کلنجار رفتم نمي‌توانم درباره بازي امروز که نمي‌شود اسمش را فوتبال گذاشت صحبتي کنم؛ اگر سوالي است بفرماييد. اما واقعا به نظرم هيچ چيز در اين بازي قشنگ نبود.
*شما در طول عمرتان به چنين بازي با اين شرايط برخورد کرديد؟
زارع: اولا من درباره تيم استقلال ملاثاني يک‌چيزي بگويم که من شرايط آن‌ها را براي کسب امتياز درک ميکنم چراکه ما هم سال هاي سال در اين وضعيت قرار داشتيم. ولي من يادم نمي‌آيد در همان اوضاع از بازيکنانم بخواهم که اين چنين وقت بازي را تلف کنند. امشب ما هر بار فشاري مي آورديم، با يک وقفه حدوداً ده دقيقه‌اي مواجه مي‌شديم که روند تيم را مختل مي‌کرد. باز هم تکرار مي‌کنم که هر چقدر مي‌خواهم درباره بازي حرفي بزنم چيزي به ذهنم نمي‌رسد که بگويم. فوتبال ورزش زيبايي است اما متاسفانه امروز روي بدي از فوتبال را مشاهده کرديم که من تابه‌حال نديده بودم. حداقل درخصوص اين ديدار فني نمي توان صحبت کرد. واکنش هاي آن تيم جاي خودش و استاديوم ما هم جاي خودش که جلوه بدي به بازي داد.
من امسال اولين تجربه سرمربي گري خودم را پشت سر مي‌گذارم و در اين مدت ورزشگاه‌هايي را ديدم که جز اينکه براي تيم خودم ملوان و شهرم انزلي غصه بخورم هيچ چاره اي نداشتم. همين آخرين باري که به اروميه رفتيم با ورزشگاهي مواجه شدم که بسيار زيبا بود که البته اميدوارم 10 تاي ديگر هم براي مردم اروميه از اين ورزشگاه‌ها بسازند و لذتش را ببرند.
*چرا گيلان يک استاديوم درست‌وحسابي ندارد؟
زارع: خدا شاهد است که من خودم ماندم و دليلش را نمي‌دانم. همين آقا (اشاره به مدير رسانه اي تيم ملوان) فيلم هايش را دارد که ما در اين مدت در سيرجان، نوشهر، قزوين، اروميه و خيلي جاهاي ديگر با استاديوم هاي مواجه شديم که بسيار شيک و زيبا و در شان مردم آن شهر ساخته‌شده بود و آن وقت انزلي با اين همه قدمت و سابقه، اين از وضعيت سکوهايمان است و اين هم وضعيت نورافکني که من فکر کنم چراغ قوه اگر روشن کنيم نورش بيشتر از نورافکن‌هاي ورزشگاه است. يک طرف روشن است و طرف ديگر تاريک. فقط مي‌توانم به بچه ها خسته نباشيد بگويم. ما از همه راه‌ها براي گلزني استفاده کرديم، اما جز يکبار موفق نشديم، ولي فقط اي کاش ملاثاني با 11 نفر بازي مي کرد که بازي به اين جا نکشد. الان ساعت 11:30 دقيقه است و اين بازي 3 ساعت طول کشيده است.
 *الان هم در اتاق کنفرانس داريم از شدت گرما عرق مي‌ريزيم
زارع: بين نيمه خيلي جالب بود که تيم حريف به‌جاي رختکن بيرون نشستند و من دائم به مسئولان شهر گفتم که براي شهر ما زشت است و همين تيم مي روند و چند جاي ديگر اين وضعيت را تعريف مي‌کنند اما کو گوش شنوا. هر چه تابه‌حال گفتيم يک گوش در بود و يک گوش دروازه.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد