نماد آخرین خبر

تبریک ویژه ستاره پرتغالی به کاپیتان ایتالیا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
تبریک ویژه ستاره پرتغالی به کاپیتان ایتالیا

ورزش 3/ برونو فرناندز، ستاره تيم ملي پرتغال و باشگاه منچستر يونايتد، به شکلي ويژه از جورجو کيه‌ليني تمجيد و قهرماني در يورو را به کاپيتان تيم ملي ايتاليا را تبريک گفت.
ايتاليا توانست با غلبه بر انگليس در فينال رقابت‌هاي يورو به مقام قهرماني دست پيدا کند؛ مسابقه اي که در وقت هاي قانوني و اضافي با تساوي 1-1 به پايان رسيد اما در ضربات پنالتي اين آتزوري بود که با درخشش دروازه بان خود يعني جانلوئيجي دوناروما به پيروزي رسيد و قهرمان شد.
 تيم تحت هدايت روبرتو مانچيني در رقابت‌هاي يورو عملکردي هجومي را از خود ارائه داد و و در واقع با نمايش هايي فوق العاده زيبا جام قهرماني را بالاي سر برد اما به طور قطع عملکرد فوق العاده خط دفاعي اين تيم نيز در اين موفقيت بزرگ تاثير گذار بود؛ جايي که دو مدافع باتجربه آتزوري يعني جورجو کيه ليني و لئوناردو بونوچي مانند عکس از سالهاي گذشته بسيار مطمئن ظاهر شدند.
درخشش فوق‌العاده جورجو کيه ليني در رقابت‌هاي يورو و قهرماني او با تيم ملي ايتاليا به بهانه اي براي برونو‌فرناندز تبديل شد تا تبريک ويژه اي به اين بازيکن بگويد. ستاره تيم ملي پرتغال باشگاه منچستر يونايتد در اينستاگرام خود نوشت: "چه بازي کن و پديده اي. يکي از بهترين ها در پست خود. تو لياقت اينجا مرا داشتي. وقتي مردم ظرفيت فني، نحوه دفاع و فرماندهي تو را درک کنند، مي فهمند که تو يک بازيکن فوق‌العاده فني هم هستي!"


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد