نماد آخرین خبر

تماس ام‌باپه با ستاره انگلیسی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
تماس ام‌باپه با ستاره انگلیسی

ورزش 3/ کيليان ام‌باپه، ستاره جوان و فرانسوي در تماسي با مارکوس رشفورد به او روحيه داده است.
رشفورد تنها دقايقي بعد از ورود به ميدان پنالتي حساس خود را خراب کرده و ضربه اش را به ديرک دروازه زد. اما نشريه اتلتيک امروز در گزارشي مدعي شد کيليان امباپه پس از دست رفتن پنالتي مارکوس رشفورد در فينال يورو 2020، به مهاجم جوان انگليس پيام داده و از اين بازيکن دلجويي کرده است. رشفورد يکي از سه بازيکن تيم ملي انگليس در مسابقه يکشنبه شب در استاديوم ومبلي برابر ايتاليا بود که پنالتي خود را تبديل به گل نکرد و در نهايت شاگردان گرت ساوت گيت نتوانستند به روند 55 سال انتظار براي فتح يک جام بزرگ پايان دهند.

بدين ترتيب مارکوس راشفورد، جيدون سانچو و بوکايو ساکا پس از فينال مورد حملات نژادپرستانه و ناپسند برخي هواداران قرار گرفتند و ديروز اتحاديه فوتبال انگليس، گرت ساوت گيت و هري کين چنين رفتارهايي را محکوم کردند. همچنين نقاشي ديواري رشفورد در شهر منچستر نيز ساعاتي پس از بازي فينال مورد حمله قرار گرفت، اما خيلي زود هواداران انگليس با پوشاندن توهين هاي روي اين نقاشي به حمايت از رشفورد 23 ساله پرداختند. اما کيليان امباپه را نيز بايد به اين جمع اضافه کرد. البته اين ستاره جوان و فرانسوي نيز سرنوشت مشابه رشفورد در يورو 2020 داشت.
کيليان امباپه بر خلاف انتظارات حتي يک بار هم در اين رقابت ها موفق به گلزني نشد و در نهايت از دست رفتن پنالتي او برابر يان زومر بود که باعث شد فرانسه حذفي زودهنگام را برابر تيم ملي سوئيس در اين تورنمنت تجربه کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره