ورزش 3/ مديرعامل استقلال به بازيکنان تعهد داد تا بعد از ديدار با نساجي مازندران به اختلافات مالي رسيدگي کند.
اردوي استقلالي ها عصر شنبه پرحاشيه اي را پشت سر گذاشت. اعضاي تيم آبي پوش پايتخت عصر امروز ساعت 17 در مجموعه ورزشي انقلاب حضور يافتند تا آماده سفر به قائمشهر شوند. اين در حالي بود که استقلالي ها طي روزهاي گذشته و بعد از ديدار با نفت مسجدسليمان هيچ تمريني را انجام نداده بودند.
در اين شرايط کادرفني به دنبال اين بود تا بازيکنان حداقل قبل از بازي با نساجي مازندران يک جلسه تمرين کنند اما نه تنها اين اتفاق نيفتاد، که بازيکنان اعلام کردند تا زماني که با مديرعامل باشگاه درباره مسائل مالي صحبت نکنند، حاضر نيستند به قائمشهر هم بروند.
در اين شرايط احمد مددي مديرعامل استقلال هرطور شده خودش را به مجموعه ورزشي انقلاب رساند تا با بازيکنان و کادرفني صحبت کند.
در جلسه اي که ميان مددي و بازيکنان برگزار شد، نفرات باتجربه گلايه هاي خود از وضعيت مالي باشگاه و همچنين اختلاف زياد در پرداختي ها را بيان کردند و خواهان اصلاح آن شدند. بازيکنان همچنين موضوع رساندن دريافتي شان به 70 درصد را مطرح کردند و خواهان آن شدند تا بازهم به حساب شان پول واريز شود.
مددي بعد از شنيدن صحبت هاي بازيکنان از آنها خواست تا تمرکزشان را روي بازي فردا با نساجي بگذارند و البته تعهد داد که بعد از بازگشت تيم به قائمشهر در جلسه اي که در باشگاه برگزار مي کند، درباره همه اختلاف حساب ها به بازيکنان توضيح بدهد و در راستاي حل مشکلات گام بردارد.
بعد از شنيدن صحبت هاي مديرعامل، بازيکنان استقلال روي تضمين او براي اصلاح روند مالي و افزايش پرداختي حساب باز کرده و حاضر شدند راهي قائمشهر شوند تا مقابل نساجي مازندران قرار بگيرند.
البته اعضاي استقلال يک جلسه تمرين نيز بعد از صحبت با مديرعامل انجام دادند و سپس با اتوبوس به شمال کشور سفر کردند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد