ورزش 3/ يوليان ناگلزمان، سرمربي بايرن مونيخ، مي‌گويد شرايط نقل و انتقالات در آلمان با ساير کشورها متفاوت است.
 بايرن مونيخ که چند روز پيش در اولين بازي دوستانه پيش فصل خود مقابل کلن شکست خورده بود امروز در برابر قهرمان هلند يعني آژاکس قرار گرفت و نهايتاً با نتيجه 2-2 متوقف شد. گل هاي بايرن در اين بازي توسط اريک ماکسيم چوپوموتينگ و تانگوي نيانزو به ثمر رسيد.


يوليان ناگلزمان، سرمربي بايرن مونيخ، بعد از پايان بازي برابر آژاکس گفت: "من قبلا گفته ام که نمي خواهم درباره بازيکنان به شکل فردي صحبت کنم. دو، سه بازيکن جوان هستند که واقعاً عملکرد خوبي داشته اند. با اين حال تيم کامل است و پرونده نقل و انتقالات براي ما بسته شده است.
نقل و انتقالات: "ما با کشورهاي ديگر تفاوت داريم. حق پخش تلويزيوني و قانون 1+50(در آلمان قانوني وجود دارد مبني بر اينکه بيش از پنجاه درصد سهام باشگاه متعلق به هواداران است.)
اين درست است که باشگاه هاي ديگر پول بيشتري براي نقل و انتقالات در اختيار دارند‌. با وجود اين بيماري همه‌گير کرونا و حتي بدون آن ما قادر به پرداخت پول هاي هنگفت نيستيم. سعي مي‌کنيم با راه‌حل‌هاي خلاقانه رقابت کنيم."
عملکرد جاشوا زيرکزي:" من فکر مي کنم و اميدوار هستم که اگر اين يک بازي رسمي بود عملکرد جدي تري از خود ارائه مي‌داد. نيازي نيست در اين باره با او صحبت کنم و خودش مي‌داند که مي توانست بهتر عمل کند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد