ورزش 3/ ملوان در ضيافت پنالتي ها با نتيجه 4-3 از سد تيم خيبر خرم آباد گذشت تا به مرحله نيمه نهايي جام حذفي صعود کند.
چهره ملوان در ضربات پنالتي دروازه بان اين تيم بود. رضا حيدري با شماره پيراهن 33. او با مهار پنالتي اول و آخر خيبر خرم آباد پرونده صعود انزلي چي ها را به مرحله نيمه نهايي رقابت هاي فوتبال قهرماني جام حذفي باشگاه هاي کشور بست. او روي ديگر ضربات هم واکنش خوبي داشت و مي توانست يک ضربه پنالتي ديگر را مهار کند که توپ از زير دستش عبور کرد و تبديل به گل شد. نکته جالب در اين بازي جدا از مهار خوب پنالتي ها توسط رضا حيدري ضربات تماشايي ملواني ها بود. اگر چه ملوان يک ضربه پنالتي را از دست داد اما ديگر ضربات اين تيم مطمئن زده شد و در برخي از ضربات دروازه بان خيبر خرم آباد فريب خورد. سجان پسنديده تنها بازيکني از تيم ملوان بود که ضربه پنالتي اش به گل تبديل نشد. او با پاي چپ محکم به سمت راست خود ضربه زد که دروازه بان تيم خيبر با شيرجه اي ديدني اين توپ را از آن خود کرد.
رضا حيدري در ضربات پنالتي ضربه عارف رستمي و احمد نصيري را مهار کرد. جالب است بدانيد عارف رستمي با 17 گل زده به عنوان آقاي گلي رقابت هاي فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه هاي کشور در فصل جاري دست پيدا کرده است.
حالا ملوان در کنار استقلال – گل گهر و فولاد تيم هاي حاضر در مرحله نيمه نهايي جام حذفي هستند. بازي بعدي تيم ملوان در مرحله نيمه نهايي به پنالتي کشيده شود باز هم مي تواند روي مهارت رضا حيدري حساب باز کند. هر چند کار ملواني ها که يکي از تيم هاي پرافتخار جام حذفي به حساب مي آيند در مرحله نيمه نهايي سخت است چون بايد با يکي از تيم هاي ليگ برتري بازي کنند. البته ملوان پيش از رويارويي با خيبر خرم آباد در قا ئمشهر تيم ليگ برتري نساجي را با گل زکريا مرادي شکست داد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد