ورزش 3/ کلمنت لنگله با وجود پيشنهاداتي از ليگ برتر انگليس قصد دارد به کار خود در بارسلونا ادامه دهد.
عملکرد دفاعي بارسلونا طي سال هاي گذشته با انتقادات زيادي همراه بوده است. در واقع بسياري از هواداران اين تيم معتقد هستند که ضعف دفاعي بارسا علت ناکامي اين تيم در رقابت‌هاي فصل گذشته ليگ قهرمانان اروپا بوده و آن ها براي موفقيت به تقويت اين بخش از زمين خود احتياج دارند.
از مدت‌ها قبل مشخص شده بود که بارسلونا قصد دارد اريک گارسيا را به خدمت بگيرد و نهايتاً چندي پيش اين انتقال نهايي شد و مدافع جوان و اسپانيايي  راهي اين تيم شد تا فصل آينده را در نوکمپ توپ بزند؛ بازيکني که بسياري از هواداران بارسلونا اميدوار هستند با حضور او در اين تيم، خط دفاعي تيم رونالد کومان سر و سامان بگيرد.

اما پيش‌بيني مي‌شود که با پيوستن اريک گارسيا به بارسلونا او در فصل آينده به همراه جرارد پيکه دو مدافع ثابت تيم رونالد کومان باشند؛ موضوعي که باعث شده طي هفته هاي اخير شايعات زيادي در رابطه با جدايي احتمالي کلمنت لنگله از بارسا به گوش برسد. با اين حال موندو ديپورتيوو در گزارشي که پيرامون اين موضوع منتشر کرده مدعي شده مدافع فرانسوي با وجود علاقه تيم‌هايي نظير آرسنال، تاتنهام، اورتون و وستهام خواهان ماندن در نوکمپ است و هيچ برنامه اي براي جدايي ندارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد