ايسنا/ شناگر المپيکي ايران بابت اظهارات اخير خود عذرخواهي کرد.
متين بالسيني تنها نماينده شناي ايران در المپيک توکيو در ماده ۲۰۰ متر پروانه با رکورد ۱:۵۹:۹۷ به کار خود پايان داد. او در نهايت در رده ۳۳ قرار گرفت و به نيمه نهايي رسيد اما توانست رکورد ملي خود را در توکيو بهبود بخشد. اما اظهارات بالسيني پس از مسابقه اش حاشيه هايي را بوجود آورد.
متين بالسيني در مورد مصاحبه‌اي که چند روز پيش انجام داد و از امکانات ضعيف خود انتقاد کرده بود، گفت: حرف‌هايي در چند روز گذشته از من پخش شد و حاشيه‌هاي زيادي به همراه داشت. برخي حرفهايم بخاطر فشار مسابقه بود که شايد بد عنوان کردم و يا برداشت درستي از آن صورت نگرفته است.
او افزود: از کميته ملي المپيک،  فدراسيون شنا و تمام کساني که کمکم کردند تشکر مي‌کنم. به خاطر به وجود آمدن اين حواشي معذرت مي‌خواهم و اميدوارم که ديگر اين حواشي اتفاق نيفتد. کارمان را با قدرت ادامه مي‌دهيم تا در بازي‌هاي آسيايي سال آينده اولين مدال شنا را بگيريم.
باسيني ادامه داد: قول مي‌دهم که اين اتفاق مي‌افتد و در بازي‌هاي آسيايي سال آينده مدال مي‌گيريم. باز هم براي کشورمان افتخار آفريني کنيم و جواب زحمات کساني که دوستشان داريم و حمايتمان مي کنند چه کميته ملي المپيک و چه فدراسيون شنا و وزارت ورزش را بدهيم. بازهم از همه تشکر مي‌کنم و براي کاروان ايران در المپيک ۲۰۲۰ آرزوي موفقيت دارم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد