ايسنا/ بازيکنان پيکان پس از شکست مقابل پرسپوليس با ناراحتي از زمين بازي خارج شدند.
پرسپوليس امشب (جمعه) با برتري ۲ بر صفر مقابل پيکان در هفته پاياني ليگ بيستم به عنوان قهرماني اين رقابت‌ها رسيد تا پنجمين قهرماني پياپي‌اش را کسب کند. حاشيه‌هاي نيمه دوم اين ديدار به شرح زير است:
عزيزي خادم، رييس فدراسيون فوتبال، مهرعلي و بهاروند، عضو هيات رييسه و رييس سازمان ليگ در بين دو نيمه بازي به ورزشگاه شهداي شهر قدس آمدند تا در مراسم اهداي جام حضور داشته باشند.
نيمکت‌نشينان پرسپوليس پس از دميده شدن در سوت پايان بازي و قهرماني در بيستمين دوره ليگ برتر به داخل زمين دويدند و جشن قهرماني‌شان را شروع کردند. بازيکنان پيکان هم ناراحت از زمين خارج شدند.
مسوولان برگزاري ليگ برتر بلافاصله پس از قطعي شدن قهرماني پرسپوليس، مقدمات برگزاري مراسم اهداي جام را در هواي باراني شهر قدس فراهم کردند.
عزيزي خادم و مسوولان همراهش پس از پايان بازي قصد حضور در رختکن پرسپوليس را داشتند که در ميان راه سيد جلال حسيني، کاپيتان سرخ‌پوشان را ديدند و با يکديگر به سمت رختکن رفتند.
هاني نوروزي، فرزند هادي نوروزي، کاپيتان فقيد پرسپوليس در رختکن اين تيم حضور پيدا کرد و در آغوش بازيکنان پرسپوليس قرار گرفت. بازيکنان پرسپوليس هم چنين با پوشيدن لباس‌هاي مخصوص آماده‌ي حضور در جشن قهرماني شدند. در اين ميان بازار گرفتن سلفي بين بازيکنان داغ بود.
سيد جلال حسيني پس از ورود به رختکن،‌ بازيکنان را به دور خود جمع کرد و با آن‌ها صحبت کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد