ايسنا/ سرمربي تيم فوتبال سپاهان مي‌گويد تيمش در نيمه دوم مقابل استقلال عملکرد بهتري داشت و به پيروزي رسيد.
محرم نويدکيا، سرمربي تيم فوتبال سپاهان پس از پيروزي ۲ بر يک تيمش مقابل استقلال در هفته سي‌ام رقابت‌هاي ليگ برتر اظهار کرد: مي‌دانستيم بازي سختي داريم. در نيمه اول بازي جذابي را شاهد نبوديم. شايد موقعيت‌هايي وجود داشت اما بازي مورد انتظار من انجام نشد. در خيلي از اوقات سعي کرديم بازي را کنترل کنيم اما در نيمه اول نتوانستيم آن طوري که مي‌خواستيم بازي کنيم اما در نيمه دوم شرايط فرق کرد و توانستيم عملکرد خوبي از خودمان نشان دهيم و از فرصت‌هاي خود استفاده کنيم. بازي نيمه دوم براي من بسيار جذاب بود و خيلي خوشحالم که سه امتياز بازي را توانستيم به دست آورم اما از يک نظر نايب قهرمان ليگ برتر شديم.
محرم نويدکيا درباره آينده مربي‌گري خود گفت: من نمي‌توانم خيلي از خودم تعريف کنم. من روزهاي سختي در ابتداي کار داشتم اما در ادامه شرايط بهتر شد. بايد از همکاران خود مثل آقاي مرزبان تشکر کنم. ما از کادر فني بسيار خوبي برخوردار بوديم و آن‌ها کمک زيادي به من کردند. روزهاي سختي در انتظار من است و در سپاهان انتظارات بالايي وجود دارد و اميدوارم که بتوانم انتظارات را برآورده کنم. من معتقدم برنده بودن با موفق بودن تفاوت دارد و اميدوارم همکاران من سال آينده هم به من کمک کنند.
سرمربي سپاهان درباره نايب قهرماني تيمش در ليگ برتر گفت: تيم من از هفته دهم تا بيستم يک آمار فوق‌العاده داشت و بازيکنان من عالي بازي کردند. الان ۳ بازيکن من به اروپا مي‌روند و اميدوارم بروند و ديگر برنگردند. اميدوارم هر سال بتوانم شرايطي براي تيمم فراهم کنم که بتوانم بازيکنانم را به اروپا بفرستم. اگر بتوانم چند جوان در فوتبال ارتقا دهم، کار خوبي انجام خواهم داد. به تيم پرسپوليس هم تبريک مي‌گويم و اميدوارم در فصل‌هاي آينده اين رقابت وجود داشته باشد.
او درباره شرايط سپاهان گفت: من طبق قراردادي که دارم، بايد کارم را ادامه دهم. من اگر هر روزي حس کردم، کسي بهتر از من براي مربي‌گري سپاهان وجود دارد، کنار مي‌روم. من سپاهان را قلبا دوست دارم. نمي‌گويم مجاني کار مي‌کنم و براي کار خود پول مي‌گيرم. ما با بازيکنان در حال مذاکره هستيم و حتي به مدير برنامه هاي کي‌روش استنلي هم پيام داديم. اين هم بايد در نظر گرفت نرخ دلار در ايران بسيار زياد است و اگر مدير برنامه اين بازيکن از خواسته خود پايين بيايد، شايد توافقاتي صورت بگيرد. باشگاه تمام تلاش خود را انجام مي‌دهد. من هم ديدگاه‌هاي خود را به باشگاه منتقل مي‌کنم. من خيلي اعتقاد به تغييرات ندارم اما بايد ديد چه اتفاقاتي مي‌افتد و شايد بازيکنان با پيشنهادهاي بهتري روبه‌رو شوند. بازيکنان حق دارند از موقعيت‌شان استفاده کنند و مشکلي براي جدايي بازيکنان ندارم. من بازيکنان خود را دوست دارم و از کار کردن با آن‌ها لذت مي‌برم.
او درباره عملکرد داوري گفت: ما اگر واقع‌بينانه درباره فوتبال حرفه‌اي حرف بزنيم و درباره نيمکت‌ها در سه هفته گذشته صحبت کنيم، بايد به اين نتيجه برسيم که يک مشکلاتي داريم. من اين روش را انتخاب کردم و تا آن‌جايي که در توانم باشد، سر حرفم باقي مي‌مانم. بارها پيش آمده از داوري سود يا ضرر کرديم و نمي خواهم از آن مربي‌هايي باشم که تا دقيقه ۹۰ از داوري ناراضي باشم و پس از اين که تيمم به پيروزي رسيد از داوري صحبتي نکنم. به نظر من بايد اين تفکر در فوتبال ما جا بيفتد. ما بايد اينقدر قوي باشيم که موقعيت‌هاي خوب درست  کنيم و به پيروزي برسيم و مشکلي نداشته باشيم.
نويدکيا در پايان گفت: من از رييس کارخانه فولاد مبارکه تشکر مي‌کنم که همکاري خوبي با هيات مديره داشتند. اين ريسک بزرگي بود که تيم سپاهان را به کسي بدهند که مدرک مربي‌گري ندارد و بايد از آن‌ها تشکر کنم. دوست دارم از تمام کارمندان و کارگران فولاد مبارکه تشکر کنم که موفقيت سپاهان حاصل تلاش آن‌هاست و از اصحاب رسانه تشکر مي‌کنم و اميدوارم موقعي برسد که از خود فوتبال لذت ببريم و خوشي‌هاي ما معطوف به حاشيه‌هاي فوتبال نشود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد