ميزان/ مربي تيم پرسپوليس به واسطه ناراحتي در جشن قهرماني پرسپوليس حاضر نشد.
تيم فوتبال پرسپوليس در روز هشتم مرداد ماه سال جاري بعد از پيروزي مقابل پيکان توانست پنجمين قهرماني خود را به دست بياورد؛ اما غيبت باقري در جشن قهرماني پرسپوليس يکي از حواشي مهم اين مسابقه بود.
پرسپوليسي‌ها بعد از پايان مسابقه به رختکن رفتند و لباس ويژه قهرماني را برتن کردند تا هر چه زودتر و هماهنگ‌تر در جشن قهرماني حاضر شوند، منتها کريم باقري وسايلش را جمع کرد و به سمت اتوبوس پرسپوليسي‌ها رفت. هر چند بعضي از اعضاي تيم وساطت کردند که باقري در جشن حاضر و دلگيري‌اش را فراموش کند، اما وي نپذيرفت.
بررسي‌ها حاکي از آن است که در حين بازي پرسپوليس و پيکان، حامد لک در يکي از صحنه‌ها با بازيکن پيکان صحبت‌هايي را انجام داد و نزديک بود کم کم کار به داور مسابقه هم کشيده شود. بلافاصله بعد از اين قضيه مدافعان پرسپوليس وارد عمل شدند و جلوي دروازه‌بان تيمشان را گرفتند.
کريم باقري که معمولا حساسيت زيادي روي مسائل انضباطي بازيکنان پرسپوليس دارد اين صحنه را به خاطر سپرد و در کولين بريک به لک تذکر جدي داد که مراقب رفتارش باشد. به ويژه که لک بعد از حواشي بازي ماشين‌سازي در ۵ مرداد ماه سال جاري توسط کميته انضباطي به جريمه مالي و يک جلسه تعليقي محکوم شده است.
با اين وجود واکنش لک نسبت به صحبت‌هاي انضباطي مربي‌اش طوري بود که باعث ناراحتي کريم باقري شد. عده‌اي معتقدند باقري به شدت از اين موضوع ناراحت است و احتمالاً اين موضوع را جدي‌تر در باشگاه دنبال خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد