فارس/ سرمربي سابق تيم ملي واليبال کشورمان نسبت به نتايج تيم ملي در رقابت‌هاي المپيک توکيو واکنش نشان داد.
بلند قامتان کشورمان در آخرين رقابت خود در مرحله گروهي بازي‌هاي المپيک توکيو مقابل ژاپن ميزبان قرار گرفتند. تيم‌ملي ايران ست نخست را با نتيجه 25 بر 21 واگذار کرد اما در ست دوم 25 بر 20 پيروز شد.
واليباليست‌هاي ايران در ست سوم 31 بر 29 پيروز شدند اما در ست چهارم 25 بر 22 مغلوب شدند تا کار در ست پنجم پيگيري شود. در ست پنجم هم ايران 15 بر 13 و در مجموع 3 بر 2 مغلوب شد تا از المپيک خداحافظي کند. تيم ملي واليبال ايران در ليگ ملت‌ها هم نتيجه را به ژاپن واگذار کرده بود.
ايگور کولاکوويچ، سرمربي سابق تيم ملي واليبال کشورمان در واکنش به حذف تيم ملي از المپيک توکيو اظهار داشت: برخي خبرنگاران با من تماس گرفتند و خواستند نظرم را در مورد نتايج تيم ملي ايران در بازي‌هاي المپيک توکيو بگويم، اما نمي‌خواهم درمورد اين موضوع نظري بدهم. فقط مي‌خواهم بگويم براي بچه‌هاي فوق‌العاده‌اي که بيش از 3 سال را با آنها گذراندم ناراحت هستم، چون مي‌دانم که آنها تمام تلاش خود را کردند.
وي توانست جواز صعود به المپيک را براي تيم ملي کسب کرده و سپس برکنار شد، ادامه داد: من به خوبي مي‌دانم که اين روزها چقدر روياي حضور در المپيک و کسب نتيجه براي کشورشان را در سر داشتند. آنها حتي اگر در توکيو براي مدال بازي نکنند، بزرگ هستند. آنها عالي هستند، زيرا مبارزان صادق و بزرگ، ورزشکاران وطن‌پرست هستند. 
سرمربي سابق تيم ملي واليبال کشورمان خاطرنشان کرد: حتي انتظار نداشته باشيد که من انگشت خود را به سمت همکارم آلکنو و دستيارانش نشانه بگيرم. آنها تمام تلاش خود را انجام دادند. مي‌خواهم واليبال ايران براي کسب مدال در بازي‌هاي المپيک پاريس بسيار باهوش‌تر عمل و مبارزه کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد