ورزش 3/ روبرت لواندوفسکي در روزي که در تمرينات بايرن‌مونيخ تعطيل بود، به کمپ تمريني اين تيم آمد تا خود را براي شروع قدرتمند تر در فصل جديد آماده کند.
 بدون شک روبرت لواندوفسکي يکي از بهترين بازيکنان بايرن مونيخ طي سال اخير بوده است. او در فصل 20-2019 نمايش هاي درخشاني در ترکيب باواريايي‌ها ارائه داد و به جرأت مي‌توان گفت که يکي از مهمترين دلايل کسب سه گانه توسط تيم هانسي فليک به شمار مي‌آمد. 

درخشش ستاره لهستاني در رقابت‌هاي فصل 21-2020 نيز ادامه داشت و لواندوفسکي توانست با ثبت 41 گل در رقابت هاي بوندس ليگا از رکورد گرد مولر افسانه اي عبور کند. در واقع لواندوفسکي به تنهايي صاحب رکورد بيشترين گل زده در يک فصل از رقابت هاي بوندس ليگا شد و دست به يک تاريخ سازي بزرگ زد.
ستاره لهستاني حالا خود را براي شروع قدرتمند در فصل جديد آغاز مي کند. لواندوفسکي اخيراً و بعد از گذراندن تعطيلات تابستاني خود به تمرينات بايرن‌مونيخ ملحق شد و در بازي دوستانه روز گذشته اين تيم برابر ناپولي نيز به ميدان رفت. اما اين ستاره لهستاني امروز دست به اقدامي جالب زده و در روزي که تمرينات بايرن مونيخ تعطيل بوده به کمپ تمريني اين تيم رفته است. در واقع لواندوفسکي با اين کار نشان داده که قصد دارد با بهترين فرم ممکن براي فصل جديد آماده شود.


 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد