ورزش 3/ به نظر مي رسد که حالا اينتر از بيشترين شانس براي جذب ميرالم پيانيچ برخوردار است.
ميرالم پيانيچ بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق‌العاده در يوونتوس بالاخره در تابستان گذشته از اين تيم جدا شد و به بارسلونا پيوست تا چالش جديد خود را در فوتبال اسپانيا تجربه کند. با اين حال هافبک بوسنيايي نتوانست در فصلي که گذشت روزهاي خوبي را در بلوگرانا سپري کند.

پيانيچ در طول فصل کمتر فرصت حضور در ميدان را پيدا کرد و در واقع به نظر مي رسد که سرمربي هلندي بارسا يعني رونالد کومان اعتقاد چنداني به سبک بازي اين بازيکن ندارد و تمايلي به استفاده از او نشان نمي دهد. در واقع به نظر مي رسد که در صورت ماندن پيانيچ در بارسا فصل آينده نيز شاهد نيمکت نشيني او خواهيم بود که البته بعيد است اين اتفاق رخ داد و هافبک بوسنيايي در جمع آبي اناري ها باقي بماند.
در ابتدا گفته شد که يوونتوس به دنبال بازگرداندن هافبک بوسنيايي به تورين است اما در روزهاي اخير گزارش ها حاکي از آن بود که اين باشگاه فعلاً روي جذب مانوئل لوکاتلي تمرکز کرده است. در همين حال به نظر مي‌رسد که حالا اينتر مذاکرات خود را براي جذب ميرالم پيانيچ آغاز کرده و گاتزتا دلو اسپورت مدعي شده که اين باشگاه به شدت شرايط جذب پيانيچ را مورد بررسي قرار مي‌دهد و اصلا بعيد نيست که او راهي تيم قهرمان فصل گذشته سري آ شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد