ايسنا/ دستيار دراگان اسکوچيچ مي‌گويد در طول بازي با سوريه از راهنمايي‌هاي سرمربي تيم ملي که به علت ابتلا به کرونا شايد در بازي غايب باشد، بهره خواهد برد.
ماريو تات، مربي تيم ملي فوتبال ايران در غياب دراگان اسکوچيچ که به علت ابتلا به کرونا در قرنطينه به سر مي‌برد، در نشست خبري بازي با سوريه حاضر شد و در پاسخ به اين سوال که آيا سرمربي تيم ملي به اين ديدار مي‌رسد و در صورت غيبت او چطور از راهنمايي‌هايش بهره خواهد برد گفت: آقاي اسکوچيچ در ۱۵ روز گذشته روزهاي سختي را سپري کرده و باور داريم که شرايط حضور در کنار زمين را دارد. اگر به علت بيماري در اين بازي غايب بود، در طي بازي با او در تماس خواهيم بود. قطعا او بازي را نگاه مي‌کند و مي‌تواند به ما راهنمايي دهد. از طرفي به عنوان دستيار او تمام کارها را مي‌کنم. ۲۲ سال تجربه سرمربي‌گري دارم و قطعا مکالمات ما به درازا نمي‌کشد.
مربي تيم ملي فوتبال ايران درباره ديدار با سوريه گفت: همانطور که مي‌دانيد فردا بازي مهمي داريم. براي اين برهه سخت بايد بجنگيم و به جام جهاني برويم. ۱۰ بازي داريم و بايد بهترين نتيجه‌ها را بگيريم. همه چيز خوب است اما چند مصدوميت داريم که آن هم کار ما را سخت نمي‌کند.
اين مربي کروات يادآور شد: همانطور که گفتم بايد بازي فردا را ببريم و هر وقت بايد وجود داشته باشد، کار سخت‌تر مي‌شود. تيم ملي بسيار باکيفيت و با تجربه است و همانطور که در شرايط سخت بحرين نشان داديم، توانستيم نتايج خوبي بگيريم. همه تيم‌ها براي کسب بهترين نتايج تلاش مي‌کنند. ايران به عنوان يکي از غول‌هاي آسيا به دنبال حضور در جام جهاني است و براي رسيدن به اين هدف، به دنبال امتياز همه بازي‌ها هستيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد