خبر ورزشي/ سيدجلال حسيني کاپيتان با تجربه پرسپوليس در گفت و گو با خبرورزشي اعلام کرد براي آنها فرقي نمي‌کرد به الهلال بخورند يا النصر و الوحده امارات!
حميد مطهري درباره تقابل پرسپوليس با الهلال عربستان در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا گفت: براي ما فرقي نداشت در اين مرحله با کدام تيم بازي کنيم زيرا به تيم خودمان ايمان و اعتقاد داريم. مي‌دانيم با توجه به ميزباني عربستان، کارمان خيلي سخت است اما پرسپوليس هستيم. قول مي دهم سه تيم ديگر منطقه غرب از برخورد به تيم ما وحشت داشتند زيرا توانمندي خود را نشان داده ايم و هدفي جز سربلندي در آسيا نداريم. بايد جام قهرماني آسيا را کسب کرده و آن را به هواداران تقديم کنيم ولي مي‌دانيم در يک جنگ نابرابر کار خيلي سختي داريم. ايراني ها هميشه کارهاي بزرگ انجام داده‌اند.
دستيار باهوش يحيي گل محمدي درمورد اينکه تيم الهلال برخلاف پرسپوليس که با وجود درخواست‌هاي مکررش از جذب بازيکن خارجي محروم ماند، با تعداد زيادي بازيکن باکيفيت خارجي به مصاف نماينده کشورمان خواهد آمد، توضيح داد: واقعا الهلال تيمي است که هزينه زيادي مي‌کند. پريرا را با ۱۵ ميليون يورو از تيم وست برومويچ انگليس جذب کرد و موسي مارگا از پورتو به الهلال آمد. بازيکنان خارجي الهلال مي توانند بازي را براي اين تيم در بياورند. هرچند الهلال ستاره هاي زيادي دارد اما تيم ما و همه بچه‌هاي پرسپوليس با هم يک ستاره هستند. سعي مي کنيم با کار تيمي خود را تا روز بازي با الهلال به شرايط ايده آل برسانيم تا بتوانيم به موفقيت برسيم اما از لحاظ امکانات واقعا الهلال با ما قابل مقايسه نيست.
به نظر مي رسد حميد مطهري مربي و سيد جلال حسيني کاپيتان پرسپوليس به خوبي از رقيب سنتي يعني استقلال درس گرفته باشند و به همين خاطر در مصاحبه هاي خود تلاش کردند حريف را بيش از اندازه بزرگ نکنند.
اين سياست جالبي است که دو عنصر مهم تنها نماينده باقي مانده فوتبال ايران در ليگ قهرمانان آسيا در پيش گرفته و حتما در اين رابطه با يحيي گل محمدي هماهنگي لازم را انجام داده اند.
بر کسي پوشيده نيست الهلال عربستان تيم بزرگ و قدرتمندي است. اين تيم خريدهاي گرانقيمتي به همراه ژارديم سرمربي فرانسوي داشته و مهم تر از همه در يک چهارم نهايي در خانه بازي مي کند.
با اين وجود پرسپوليسي ها تصميم گرفته اند به جاي پرداختن به داشته هاي الهلال و نداشته هاي خود به داشته ها پرداخته و روحيه بازيکنان را تضعيف نکنند. بايد منتظر ماند و ديد اين سياست در ديدار سخت و نفسگير با الهلال عربستان تا چه اندازه جواب مي دهد؟


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد