فارس/ باشگاه رئال مادرید از انتخاب بهترین بازیکن ماه خود خبر داد.
باشگاه رئال مادرید از انتخاب «وینیسیوس جونیور» به عنوان بهترین بازیکن ماه خود پرده برداشت. بازیکنی که به وضوح زیر نظر آنچلوتی به ستاره بزرگتری نسبت به زمان زیدان بدل شده و حالا به مهره اصلی کهکشانی‌ها لقب گرفته است.
شب گذشته رئال مادرید زمانی که در مستایا یک بر صفر عقب بود، در دقیقه 86 این وینیسیوس بود که گل اول تیم را به ثمر رساند و 2 دقیقه بعد با یک ارسال خوب ، گل بنزما را ساخت. این بازیکن آماری فوق العاده در کنار بنزما به ثبت رسانده و توانسته در کنار ستاره فرانسوی به زوج برتر فوتبال اروپا لقب گیرد. 
وینیسیوس در این فصل 6 بازی برای رئال مادرید انجام داده که نتیجه آن 5 گل و 2 پاس گل بوده است. او در دیدار مقابل لوانته یک شاهکار بزرگ خلق کرد و باعث شد تا رئال به تساوی 3 بر 3 دست یابد. 
آنچلوتی در بدو زمان ورودش به رئال مادرید گفته بود که قرار است از این بازیکن یک ستاره بسازد ولی کمتر کسی فکر می‌کرد که وینیسیوس به مهره اصلی رئال در کنار بنزما بدل شود. او حتی در مقطعی در تابستان در آستانه فروش قرار گرفته بود و رئال می‌خواست با امباپه او را عوض کند ولی این بازیکن ماند و بهترین ستاره تیم بدل شد. 

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید