خبر ورزشی/ لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۷ بود که آخرین بار پرسپولیس و الهلال برابر هم قرار گرفتند و بعد از ۴ سال دو تیم با تغییراتی فراوان باز هم رو در روی هم قرار می‌گیرند.
آخرین تقابل پرسپولیس و الهلال در لیگ قهرمانان آسیا به لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۷ باز می‌گردد که الهلالی‌ها موفق به شکست پرسپولیس شدند. نماینده عربستان در دو بازی با نتیجه مجموع ۶ بر ۲ به پیروزی رسید و راهی فینال شد.
پرسپولیس و الهلال بعد از این رقابت تغییرات زیادی داشتند. الهلال با تغییر تمامی سهمیه بازیکنان خارجی خود تیمی متفاوت را در اختیار دارد. پرسپولیس نیز تغییرات فراوانی داشته و آن تیم سابق نیست.
در پرسپولیس سیدجلال حسینی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، بورژیدار رادوشویچ و وحید امیری بازیکنانی هستند که در زمان آخرین تقابل دو تیم عضوی از باشگاه پرسپولیس بودند و در کادر فنی هم کریم باقری روی نیمکت حضور داشت. به غیر از این ۶ نفر تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی تغییر کردند.
اگر آخرین تقابل دو تیم را به یاد داشته باشید در بین پرسپولیسی‌ها غیبت سید جلال حسینی در بازی رفت بسیار تاثیرگذار بود و خط دفاع پرسپولیس در غیاب کاپیتان چهار گل را دریافت کرد تا نتیجه بازی برگشت بی ثمر باشد.
 حالا کاپیتان می تواند در هر دو بازی به میدان رود و با تجربه خود سد محکمی رو در روی الهلالی‌ها شود و پرسپولیس از این مرحله صعود کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید