خبر ورزشی/ علیرضا بیرانوند بعد از چند ماه در رده باشگاهی به میدان رفت و این اتفاق در دیدار جام اتحادیه مقابل پاکوش فریرا رخ داد.

علیرضا بیرانوند اولین بازی‌اش برای بواویشتا را انجام داد و در بازی این تیم مقابل پاکوش فریرا در جام اتحادیه پرتغال به میدان رفت. دیداری که با پیروزی ۱-۲ بواویشتا به پایان رسید تا طبق پست صفحه توئیتری این تیم، علی بیرو هیچ وقت اولین بازی‌اش برای تیم پرتغالی را فراموش نکند.
بیرو در این دیدار عملکرد خوبی داشت و به خصوص در نبمه نخست موفق شد چند موقعیت خوب را از حریف بگیرد.
بوآویستا قبل از این دیدار در ۳ بازی موفق به پیروزی نشده بود و به نوعی حضور بیرانوند در دیدار مقابل ژیل ویسنته خوش یمن بود.  
تا قبل از این بازی، آخرین بازی بیرانوند در رده باشگاهی به زمان حضور او در آنتورپ برمی‌گشت. در هفته بیست و هفتم فصل گذشته لیگ بلژیک در بازی آنتورپ مقابل سنت ترویدن که سوم اسفند سال گذشته برگزار شد علی بیرو در دقیقه ۳۵ بازی به خاطر مصدومیت، مجبور به ترک زمین شد و از آن به بعد، دیگر نه برای آنتورپ بازی کرده بود نه بواویشتا.
البته بیرانوند هیچ وقت انگیزه‌اش را از دست نداده بود و در مصاحبه‌اش با خبرورزشی هم گفته بود: هیچوقت انگیزه‌ام را از دست نمی‌دهم چون اهداف بزرگی در سر دارم و می‌خواهم در فوتبال اروپا به آنها برسم.
گلر شماره یک تیم ملی که در ۶ هفته ابتدایی لیگ پرتغال فرصت بازی برای بواویشتا را پیدا نکرده بود، امیدوار است بعد از شکست طلسم ۷ ماه و ۲ روزه، در بازی بعدی تیمش که دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد، بتواند در لیگ پرتغال هم برای بواویشتا بازی کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید