برنا/ سازمان بسیج ورزشکاران از سید جلال حسینی و باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در هر مسابقه، تجلیل و تقدیر کرد.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در سال‌های گذشته، همواره با لباسی منقش به تصویر یکی از شهدای گرانقدر در میادین فوتبال حضور پیدا کرد. این حرکت سید جلال حسینی و باشگاه پرسپولیس به این ترتیب در سال‌های گذشته رواج بیشتری یافت.
دیگر بازیکنان پرسپولیس نیز به مناسبت‌های مختلف از تصاویر شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در جریان بازی‌ها و شادی گل‌ها استفاده می‌کنند و بعدها بعضی بازیکنان تیم‌‎های دیگر به این شکل نسبت به شهدا و خانواده‌های آن عزیزان ادای احترام کردند.
بر این اساس، امروز شنبه سازمان بسیج ورزشکاران در برنامه‌‌ای که به مناسبت هفته دفاع مقدس از ساعت 10 صبح آغاز شد و در جریان آن، به تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران ملی پرداخت، از اقدام کاپیتان سرخپوشان ایران و باشگاه پرسپولیس تقدیر نمود.
در این مراسم با توجه به جلسات کاری و برنامه‌های تمرینی، امکان حضور سید مجید صدری سرپرست باشگاه و سید جلال حسینی فراهم نشد. به این ترتیب کاوه علی‌اسماعیلی، مدیر روابط عمومی باشگاه به نمایندگی از سوی ارکان مدیریتی و کاپیتان پرافتخار سرخپوشان، در این برنامه حضور پیدا کرد و لوح سپاس و مدال اخلاق سید جلال را دریافت نمود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید