فارس/ فدراسیون بسکتبال در اقدامی عجیب و در روزهای آخر ریاست طباطبایی، اقدام به برگزاری جلسه هم اندیشی روسای هیات‌های استانی در تهران کرده است.
فدراسیون بسکتبالِ تحت مدیریت رامین طباطبایی هر روز شاهد یک حاشیه و مشکل است. او در روزهای آخر دوره مدیریتی اش نیز به این حواشی دامن می‌زند.
شرایط کرونایی این روزهای کشور باعث شده تعداد زیادی از افراد مبتلا و جان خود را از دست دهند، اما فدراسیون بسکتبال در اقدامی عجیب و خلاف مقررات به دنبال جمع کردن روسای هیات‌های استانی در تهران است.
از سوی دیگر، مجامع استانی به صورت وبینار برگزار می‌شود تا رفت و آمدها کمتر شود، چه دلیلی دارد که طباطبایی از روسای هیات‌ها خواسته که شخصا در جلسه‌ای که در تهران برگزار می‌شود، حضور پیدا کنند. علاوه بر هزینه‌ای که در این شرایط به وجود خواهد آمد، افراد هم در معرض ابتلا به کرونا قرار می‌گیرند و طبق اعلام ستاد کرونا باید از جلسات غیر ضروری با حضور افراد خودداری شود.
این در حالی است که ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون از روز گذشته آغار شده و اکنون شائبه‌ای به وجود آمده که رئیس فدراسیون بسکتبال در اواخر دوره چهار ساله خود به دنبال فراهم کردن زمینه برای حضور در 4 سال آینده است.

طی روزهای گذشته داوران بسکتبال به دلیل مشکلاتی که در طی چند سال گذشته داشته‌اند، دست به اعتراض و انتقاد از فدراسیون زده‌اند. به نظر می‌رسد فدراسیون به جای هم اندیشی با هیات‌های استانی، هم اندیشی را با حضور داوران برگزار و مسائل آنها را بررسی و حل کند.
به نظر می‌رسد وزارت ورزش و جوانان باید به این موارد ورود کرده و جلوی شائبه‌هایی که در آستانه انتخابات فدراسیون اجیاد شده را کمرنگ و از بین ببرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید