خبر ورزشی/ سرمربی آلمانی فصول گذشته استقلال که در تمام دوران حضورش از بیژن طاهری به عنوان دستیار استفاده می کرد نسبت به بازگشته این چهره در قامت سرپرست به جمع آبی‌پوشان تهرانی واکنش نشان داد.
وینفرد شفر سرمربی اسبق استقلال که در تمام دوران حضورش از بیژن طاهری به عنوان دستیار استفاده می کرد نسبت به بازگشته این چهره در قامت سرپرست به جمع آبی‌پوشان تهرانی واکنش نشان داد.
شفر طی گفتگویی کوتاه به خبرورزشی گفت: بیژن طاهری یک همکار ارزشمند و یک جنتلمن واقعی است. خوشحالم که به استقلال برگشته و امیدوارم در سمت جدید خودش موفق باشد. من روزهای خوبی را با بیژن سپری کردم و حالا دلم می خواهد او به عنوان سرپرست استقلال موفق شود.
نکته جالب توجه و بسیار سوال برانگیز این است که شفر در تمام دوران پس از جدا شدن از استقلال، برای فرهاد مجیدی در مقاطع مختلف پیام‌تبریک نفرستاد و حتی زمانی که استقلال همراه با فرهاد به پیروزی های بزرگی دست پیدا می‌کرد نیز ترجیح می داد آن را به کل مجموعه تبریک بگوید.
ظاهراً مرد مرد آلمانی هنوز از بابت اتفاقاتی که طی ماه‌های پایانی حضورش در استقلال رخ داده ناراحت است. شفر اردیبهشت سال ۹۸ از استقلال برکنار و ۲۴ ساعت پس از این اتفاق فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید آبی ها انتخاب شد. مرد آلمانی بعدا مدعی شد که دلش می خواست مجتبی جباری دستیارش در استقلال شود ولی مدیران باشگاه در آن زمان تاکید کردند که فرهاد مجیدی باید بیاید!

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید