فارس/ سرمربی منچسترسیتی در خصوص نیمکت نشینی استرلینگ و جان استونز به خبرنگار کنایه زد و گفت: من بازیکنی استثنایی بودم و نمی‌دانم نیمکت نشینی به چه معناست.

امروز در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در اتحاد میزبان برنلی است و می‌خواهد با یک پیروزی پرگل خود را به صدر جدول نزدیک کند. 
در نشست خبری پیش از بازی منچسترسیتی، بیشتر سوالات خبرنگاران حول نیمکت نشینی 2 بازیکن تیم ملی انگلیس یعنی «رحیم استرلینگ» و «جان استونز» پرسیده شد. گواردیولا در خصوص این موضوع مفصل صحبت کرد و گفت: من فقط به پیروزی فکر می‌کنم و برایم نتیجه تیم مهم است. هیچگاه برای رضایت یک بازیکن او را به زمین نمی‌فرستم. همیشه هم بوده که در تیم‌های بزرگ بازیکنان برای رسیدن به ترکیب اصلی باید زحمت بکشند و تلاش کنند. نمی‌توانم به هیچ کدام از بازیکنان مثل جک گریلیش، کوین دی بروینه، ژائو کانسلو و همه بازیکنانم اطمینان دهم که آنها همیشه 90 دقیقه در ترکیب خواهند بود. 
گواردیولا از بازگشت گوندوغان و زینچنکو و مصدومیت 2 ماهه فران تورس خبر داد
وی ادامه داد: استرلینگ به شدت بازیکن مهمی است و در فینال لیگ قهرمانان اروپای گذشته برای ما بازی کرد. جان استونز در فصل پیش یکی از بهترین بازیکنان ما بود و در کنار روبن دیاز یک خط تدافعی عالی ساخت. اکنون باید بازیکنان با هم رقابت کنند تا در زمین خودشان را نشان دهند. هر کس می‌خواهد اثبات کند که من در انتخاب بازیکنان ترکیب اصلی اشتباه کردم باید آن را در زمین نشان دهد. من همیشه به بازیکنانم فرصت می‌دهم تا این مسئله را نشان دهند. 
این صحبت بین گواردیولا و خبرنگاران چندین دقیقه طول کشید و سرمربی منچسترسیتی به طور مفصل توضیح داد که باید همه بازیکنان همیشه در تمرینات زحمت بکشند تا به ترکیب اصلی برسند. 
در این میان خبرنگاری از پپ گواردیولا پرسید: اگر زمان به عقب بازگردد و تو نیمکت نشین شوی، آیا عصبانی می‌شوی و اعتراض می‌کنی یا به تصمیم مربی‌ات احترام می‌گذاری؟
گواردیولا در پاسخ به این سوال گفت: من بازیکنی استثنایی بودم و هیچ وقت نیمکت نشین نمی شدم. (در اینجا گواردیولا به دیگر خبرنگاران چشمک زد) تو احتمالاً جوان هستی و یادت نمی‌آید که من چه بازیکنی بودم. (با خنده) 
سرمربی منچسترسیتی پس از این شوخی به خبرنگاران گفت: من هم همیشه سعی داشتم بهترین نمایش را به اجرا بگذارم و خودم را در زمین ثابت کنم. چون همه اتفاقات در زمین مسابقه رخ خواهد داد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید