ورزش 3/ سرجیو کونسیسائو، سرمربی پرتغالی پورتو تاکید کرد بازیکنان این تیم باید تحت هر شرایطی به هویت این باشگاه وفادار باشند.
پورتو در دو مسابقه ابتدایی خود در لیگ قهرمانان تنها یک امتیاز گرفته و البته در هفته دوم در مقابل لیورپول با پنج گل شکست خورد. حالا و در آستانه بازی برابر میلان، سرجیو کونسیسائو در نشست خبری حضور یافته و مدعی شد نتایج روسونری در این فصل و در لیگ ایتالیا خبر از قدرت این تیم می دهد.
سرجیو کونسیسائو گفت: "امیدوارم دیدار فردا شب توام با نمایش خوب و پیروزی باشد. این مهمترین هدفی است که فردا شب خواهیم داشت. هر چه به هفته های پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان نزدیک تر می شویم، مسابقات برای معلوم شدن تیم های صعود کننده از اهمیت بیشتری برخوردار است. البته فردا شب هیچ چیزی مشخص نمی شود، اما ما می خواهیم مقابل میلان عملکرد خوبی داشته و برنده شویم.
بازیکنان پورتو باید از نظر فنی، تاکتیکی، فیزیکی و احساسی در بالاترین سطح قرار داشته باشند. ما همچنین می دانیم که لازم نیست انگییزه زیادی به بازیکنان بدهیم و گاهی اوقات کاهش هیجان دشوارتر می شود. البته  دوست داریم بازیکنان هنگام حضور در زمین هیجان زده باشند، اما همه باید به هویت تیم وفادار باشند. حتی ممکن است در یک مسابقه پیروز نشویم، اما هرگز هویت خود را از دست نمی دهیم.
تمرکز باید روی لیگ قهرمانان باشد و باید از هر نتیجه ای درس گرفت. اگر هر تیمی از کوچکترین اشتباهی استفاده کند، تیم های بیشتری در بزرگترین رقابت باشگاهی جهان به بالاترین اهداف خواهند رسید. میلان تیم قدرتمندی است. آنها هنوز در حالی در لیگ ایتالیا با یوونتوس، لاتزیو، آتالانتا بازی کرده اند، شکستی در کارنامه نداشته اند. میلان می توانست در دیدار مقابل لیورپول یا اتلتیکو برنده بود، اما ممکن است هر تیمی نقاط ضعفی داشته باشد."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید