ورزش 3/ کریم بنزما در دادگاه پرونده متئو والبوئنا حاضر نخواهد شد و تنها به ال‌کلاسیکو فکر می‌کند.
گزاف نیست اگر بگوییم که کریم بنزما در حال حاضر مهم‌ترین بازیکن رئال مادرید محسوب می‌شود. او در 10 مسابقه ابتدایی این فصل برای لوس بلانکوس آمار خیره کننده 10 گل و 7 پاس گل را به ثبت رسانده و در بهترین دوران فوتبال خود به سر می‌برد. ستاره فرانسوی همچنین در قهرمانی اخیر تیم ملی کشورش در لیگ ملت‌ها نیز نقشی کلیدی ایفا کرد.

با این حال به نظر می‌رسد که اکنون سنگ بزرگی در مسیر درخشش بنزما ظاهر شده است. در واقع دادگاه پرونده معروف متئو والبوئنا قرار است بین 20 تا 22 اکتبر در ورسای برگزار شود و نام کریم بنزما نیز در بین متهمان به چشم می خورد؛ پرونده ای که ممکن است حکم آن 5 سال زندان و 75 هزار یورو جریمه نقدی باشد.
اما این نگرانی وجود داشت که کریم بنزما برای حضور در این دادگاه از جمع شاگردان کارلو آنچلوتی جدا شده و دیدار حساس و مهم ال‌کلاسیکو را از دست بدهد اما رسانه های اسپانیایی گزارش داده اند که این ستاره فرانسوی هیچ تصمیمی برای حضور در این دادگاه ندارد و تنها روی رئال مادرید و دیدار حساس این تیم مقابل بارسلونا تمرکز کرده است. با این حال در این گزارش ها عنوان شده که خود متئو والبوئنا در این دادگاه حضور خواهد داشت و در پایان باید دید که رای نهایی آن چه خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید