خبر ورزشی/ رونمایی از پیراهن تیم های تراکتور و گل گهر؛ در اتاقی که روی صندلی هاش پلاستیک کشیده اند و هر دو پیراهن را جوری آویزان کرده اند که انگار تازه از ماشین لباسشویی در آمده اند!

رونمایی از پیراهن‌های دو تیم گل‌گهر و تراکتور برای دیدار امروز؛ اتفاقی تحقیرآمیز و البته تکراری در فوتبال ایران.
فوتبالی که با ادعای قهرمانی آسیا، قهرمانی جام ملت ها، صعود به مراحل بالای جام جهانی و ... دچار توهمات گسترده فانتزی است، این گونه از پیراهن رسمی دو تیم لیگ برتری پیش از دیدار امروز رونمایی می کند.
بی سلیقگی امری رایج در فوتبال ماست. ما در هر موردی که فکرش را می کند بدسلیقه ایم؛ از نحوه برگزاری مسابقات و مدیریت باشگاه ها، دورچین تبلیغات ورزشگاه و سکوهای حقارت بار تماشاگران بگیرید تا سرویس های بهداشتی و امکانات جزیی ورزشگاه ها؛ ما مرزهای بی سلیقگی را جا به جا کرده ایم. ما استاد چینش بد سلیقه و بی ربط در هر زمینه ایم. فقط نمی دانیم چرا می گوییم هنر نزد ایرانیان است و بس!
 این عکس هم در جای خودش هنر است! فقط اتاق موردنظر را ببینید؛ روی صندلی هایش پلاستیک کشیده اند و لباس ها جوری آویزان شده اند که انگار تازه از ماشین لباسشویی درآمده اند! این هم به نوبه خودش هنر است؛ چه هنرهایی داریم ما...
شیک و تمیز و مرتب بودن انگار فقط در مدل ماشین های بازیکنان و مربیانی است که به نظر می رسد تعدادی از آنها هم اجاره ای است؛ در غیر این صورت این فوتبال چه دارد که برد مقابل الهلال در آن واجب می شود، قهرمانی تیم ایرانی در AFC کاپ از واجبات است و تیم ملی هم باید در هر مسابقه ای حریفانش را تار و مار کند؟
این فوتبال چه دارد که این همه به آن می نازیم؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید