ورزش 3/ اتلتیک یک ادعای جالب در مورد ستاره پرتغالی منچستریونایتد یعنی برونو‌ فرناندز مطرح کرده است.
چند ماه پیش بود که 12 باشگاه بزرگ اروپایی از آمادگی خود برای حضور در رقابت‌هایی به نام سوپرلیگ خبر دادند؛ در واقع از رئیس باشگاه رئال مادرید یعنی فلورنتینو پرز به عنوان پایه گذار سوپرلیگ نام برده و گفته شد که این مسابقات می تواند سرمایه قابل توجهی را به باشگاه های اروپایی آن هم بعد از شرایط دشوار به وجود آمده پس از شروع ویروس کرونا، تزریق کند.

اما این پروژه بسیار بزرگ بیش از 24 ساعت دوام نیاورد و خیلی زود پرونده آن بسته شد. ماجرا از این قرار بود که بعد از رسانه ای شدن برگزاری سوپرلیگ، هواداران واکنش تندی نسبت به آن نشان دادند و از طرف دیگر نهادهای مختلف از جمله یوفا، باشگاه‌های حاضر در این رقابت ها را تهدید کردند تا اکثر آن ها انصراف خود را از حضور در سوپر لیگ اعلام کنند. البته به جز رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس که هنوز هم اصرار به برگزاری این مسابقات دارند.
اما حالا  اتلتیک ادعای جالبی در این زمینه مطرح کرده است. این منبع مدعی شده که ستاره پرتغالی منچستریونایتد یعنی برونو‌ فرناندز بعد از اعلام آمادگی این باشگاه برای حضور در سوپرلیگ بسیار عصبانی شده است. در ادامه این گزارش گفته شده در صورتی که پروژه سوپرلیگ عملی می شد، برونو نیز درخواست رسمی خود را برای جدایی به باشگاه منچستریونایتد ارائه می داد؛ اتفاقی که نهایتا رخ نداد و به نظر می‌رسد یک خطر بزرگ از بیخ گوش شیاطین سرخ عبور کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید