ایسنا/ برونو فرناندس با حمایت از اوله گنار سولسشایر اعلام کرد این مربی مورد پشتیبانی همه بازیکنان است.
به نقل از اکیپ، برونو فرناندس، کاپیتان منچستریونایتد به حمایت از اوله گنار سولسشایر، سرمربی تیم خود پرداخت و گفت: ما به مربی و کادر خود ایمان داریم. ما باید آن چه مربی به ما می گوید را انجام دهیم زیرا باید به او احترام بگذاریم. او سه سال است که این‌جاست و ما کارهای خوبی انجام داده‌ایم. درست است که ما تا به حال هیچ جامی را نبرده‌ایم، اما تیم نشان داده است که رشد زیادی داشته است. ما چیزهای زیادی برای پیشرفت داریم و مربی هم‌چنین می داند که باید در پایان آن‌ها پیشرفت‌هایی صورت گیرد اما این بخشی از فوتبال است. هر روز ما چیزهای جدیدی را یاد می‌گیریم. 
یونایتد تنها در یک بازی از ۵ بازی قبلی خود در همه رقابت‌ها پیروز شده بود. شیاطین سرخ در نیمه دوم، سه گل به ثمر رساند تا این تیم موفق شود آتالانتا را شکست دهد. 
این ملی پوش پرتغالی اضافه کرد: اراده تیم، اراده برای پیروزی، کار تیمی و تلاش برای یکدیگر در این دیدار نمایان بود که این نتایج را به ارمغان آورد. ما باید به همین شکل ادامه دهیم. از نظر فنی و تاکتیکی ممکن است این بازی بهترین بازی ما نبوده است. ما اشتباهاتی مرتکب شدیم و باید پیشرفت کنیم. فقط به این دلیل که همه چیز را برده‌ایم درست نیست. ما باید به خودمان ایمان داشته باشیم، تلاش کنیم و تسلیم نشویم و بیش‌تر از هر چیزی بدانیم که ما اینجا برای یکدیگر هستیم.

در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها، منچستر یونایتد در اولدترافورد از آتالانتا پذیرایی کرد و توانست با درخشش کریستیانو رونالدو یک پیروزی ارزشمند دیگر را به دست آورد. یونایتد در این بازی با دو گل از حریف خود عقب افتاد اما در نیمه دوم به خود آمد و سه گل به ثمر رساند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید