ورزش 3/ به نظر می‌رسد که هر دو تیم رئال‌مادرید و بارسلونا دیگر علاقه چندانی به جذب آنتونیو رودیگر ندارند.
قرارداد آنتونیو رودیگر در پایان فصل با باشگاه چلسی تمام می شود و این مدافع آلمانی از نظر قانونی آزاد است از تاریخ یک ژانویه در مورد قرارداد با تیم های دیگر مذاکره کرده و حتی رسما قرارداد ببندد. همچنین گفته می شود تیم هایی چون بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن، بارسلونا و رئال مادرید برای خرید این بازیکن از همین حالا وارد عمل شده اند.
با این حال رئال مادرید باشگاهی بوده که در این فصل در خط دفاعی ضعیف نشان داده و به نظر می‌رسد که آنها احتیاج زیادی به تقویت این منطقه از زمین خود دارند. در واقع این باشگاه اسپانیایی در تابستان اخیر زوج اصلی خط دفاعی خود طی سال های اخیر یعنی سرخیو‌راموس و رافائل واران را از دست داد و همین موضوع نیاز آنها به جذب یک مدافع درجه اول را دو چندان کرده است.

در مورد بارسلونا نیز چنین وضعی وجود داشته و جذب اریک گارسیا توسط این تیم هم نتوانسته مشکل خط دفاعی بلوگرانا را حل کند؛ در واقع با این تفاسیر به نظر می‌رسید که هر دو تیم بزرگ اسپانیا یعنی رئال و بارسا برای به خدمت گرفتن آنتونیو رودیگر رقابت کنند؛ با این حال کادناسر اکنون گزارش جدیدی در این باره منتشر کرده و مدعی شده که رئال و بارسا تا حدود زیادی از جذب رودیگر پشیمان شده اند چرا که علاقه ای به پرداخت دستمزد 12 میلیون یورو این بازیکن ندارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید