خبر ورزشی/ پاریسن‌ژرمن از رفتار رئال‌مادرید در وسوسه کردن کیلیان ام‌باپه به جدایی از پاریس ناراضی است و قصد تلافی کردن این رفتار را دارد
باشگاه پاریسن‌ژرمن به دنبال سناریوی جدیدی است که از طریق آن بتواند به رئال‌مادرید ضربه بزند و در عین حال ستاره این تیم را جذب کند.
پاریسن ژرمن در نظر دارد که در روند تمدید قرارداد وینیسیوس جونیور با رئال مادرید اختلال ایجاد کند و به ترتیب واکنشی جنجالی به اقدام رئال مادرید در جذب کیلیان امباپه نشان دهند.
مدیران قطری پی اس جی در نظر دارند که مهاجم رئال مادرید را به عنوان جانشین کیلیان امباپه ستاره تیمشان به خدمت بگیرند چون  می دانند که کیلیان حاضر به تمدید قراردادش نیست و به احتمال فراوان تابستان آینده به صورت بازیکن آزاد راهی رئال مادرید خواهد شد.
مسئولان تیم پاریسی بعد از اینکه چندین بار پیشنهاد تمدید قرارداد به امباپه دادند و از سوی این بازیکن رد شد حالا قصد دارند با جذب وینیسیوس جونیور از رئال مادرید انتقام امباپه را از سفیدهای مادریدی بگیرند. ستاره برزیلی رئال مادرید در این فصل عملکرد درخشانی داشته و تا اینجا با ثبت 10 گل و 7 پاس گل یکی از بهترین بازیکنان تیم کارلو آنچلوتی بوده و همین موضوع باعث شده مسئولان رئال مادرید به فکر تمدید زودهنگام قرارداد او باشند.

روزنامه اسپانیایی ABC گزارش داده است که پاری سن ژرمن در نظر دارد با یک پیشنهاد نجومی به وینیسیوس فشار بیاورد تا قرارداد کنونی اش که تا 2024 اعتبار دارد را تمدید نکند تا این بازیکن را در آن زمان به صورت رایگان بخرند.
پی اس جی در نظر دارد که با وینیسیوس پیشنهاد قرارداد شش ساله با دستمزد سالانه 17 میلیون یورو را بدهد. این در حالیست که پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید قرارداد وینیسیوس این است که قراردادش تا 2027 تمدید شود و دستمزدش نهایتا به سالانه هشت میلیون یورو (بدون احتساب پاداش ها) برسد.
دستمزد فعلی وینی در رئال مادرید سالی 3.3 میلیون یوروست که یکی از کمترین دستمزدها در این تیم اسپانیایی به حساب می‌آید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید