تسنیم/ شاگردان مائوریسیو پوچتینو در خانه سن‌اتین موفق به کسب یک پیروزی ارزشمند شدند.
در ادامه بازی‌های هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی فرانسه موسوم به لوشامپیونه، از ساعت 15:30 امروز (یکشنبه - به وقت تهران) تیم‌ فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در خانه سن‌اتین به میدان رفت و در حالی که ابتدا با نتیجه یک - صفر از میزبانش عقب افتاد اما در ادامه موفق شد به بازی بازگردد و با نتیجه 3 بر یک به برتری برسد.
دنیس بوانگا در دقیقه 23 برای سن‌اتین و مارکینیوش در دقایق 2+45 و 1+90 و آنخل دی‌ماریا در دقیقه 79 برای پاریسی‌ها در این دیدار گلزنی کردند. سن‌اتین از دقیقه 45 در پی اخراج تیموتی کولوژیزاک 10 نفره به بازی ادامه می‌داد.
شاگردان مائوریسیو پوچتینو با این برد 40 امتیازی شدند و صدرنشینی خود را استحکام بخشیدند. سن‌اتین 12 امتیازی هم در رده نوزدهم جدول 20 تیمی این رقابت‌ها باقی ماند.
سرخیو راموس در این بازی پس از گذشت 143 روز از امضای قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن برای اولین بار برای این تیم به میدان رفت. نیمار هم که از ابتدا در ترکیب پاریسی‌ها بود در دقیقه 88 به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا جای خود را به اریک جونیور دینا ابیمبه داد. همچنین در این بازی هر سه گل روی پاس مسی به ثمر رسید تا ستاره آرژانتینی از این حیث هت‌تریک کرده باشد.
در همین چارچوب عصر امروز و امشب دیدارهایی به شرح زیر برگزار می‌شود:
رمس - کلرمون فوت، ساعت 17:30
بوردو - برست، ساعت 17:30
لوریان - رن، ساعت 17:30
موناکو - استراسبورگ، ساعت 17:30
مون‌پولیه - لیون، ساعت 19:30
مارسی - تروا، ساعت 23:15


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید