ورزش 3/ بارسلونا ممکن است برای کاهش قیمت فران تورس چند بازیکن خود را به منچسترسیتی پیشنهاد دهد.
از چند روز پیش گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه بارسلونا به شدت شرایط جذب فران تورس از منچسترسیتی را بررسی می کند. در واقع باشگاه کاتالانی قصد دارد تورس را در ژانویه به خدمت بگیرد اما آنها اصلاً کار آسانی پیش رو نخواهد داشت چرا که حالا موندو دیپورتیوو مدعی شده که منچسترسیتی برای به فروش رساندن این بازیکن چیزی حدود 70  تا 80 میلیون یورو می خواهد.
اما با توجه به وضعیت بد اقتصادی باشگاه بارسلونا قطعاً پرداخت چنین مبلغی برای آنها کاری غیرممکن به حساب می آید. به همین خاطر بارسلونا تصمیم گرفته که با روش‌های دیگر منچسترسیتی را برای فروش این بازیکن راضی کند. در واقع بر اساس گزارش های رسانه‌های کاتالانی بلوگرانا در فکر این است که چند بازیکن را در این معامله به سیتی پیشنهاد دهد تا قیمت فران تورس کاهش پیدا کند.
بر این اساس بارسلونا در نظر دارد تا برای تسهیل انتقال فران تورس به نوکمپ بازیکنانی مثل نتو، ساموئل اومتیتی، سرجینیو دست، سرخی روبرتو، کلمنت لنگله، اسکار مینگسا و حتی فیلیپ کوتینیو را به باشگاه انگلیسی پیشنهاد دهد. از طرفی به نظر می رسد که خود فران تورس نیز علاقه زیادی به کار کردن با ژاوی هرناندز دارد اما همانطور که گفته شد مشکل اصلی رضایت منچسترسیتی است که باید دید آیا این باشگاه در نهایت موافقت خود را با این انتقال اعلام خواهد کرد یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید