خبر ورزشی/ اگر قرار باشد یحیی و فرهاد مثل آخرین دربی تهران در جام حذفی تفکر احتیاط آمیز داشته باشند و دنبال بازی هجومی نباشند، این احتمال وجود دارد که دربی با نتیجه مساوی به اتمام برسد و مسلماً این نتیجه بهترین نتیجه ممکن برای سپاهان اصفهان است.
بزرگترین اشتباه یحیی گل محمدی و فرهاد مجیدی این است که در دربی تهران به دنبال نتیجه مساوی باشند. صرفنظر از اینکه اگر این دو مربی دنبال مساوی باشد شاید به همین نتیجه هم نرسد، باید گفت این روزها سپاهان دوباره اوج گرفته و با ۱۶ امتیاز در صدر جدول است. شاگردان محرم نویدکیا شنبه بازی حساسی با گل‌گهر در سیرجان دارند که مسلما بازی ساده ای نیست ولی اگر این بازی را هم ببرند و دربی تهران مساوی شود،  سپاهان فرار بزرگ را به سمت قهرمانی آغاز خواهد کرد.
با گذشت هفت هفته از رقابت‌های لیگ برتر کاملا مشخص است که سپاهان امسال عزم خود را برای قهرمانی جزم کرده و ابزار لازم را هم برای فتح جام دارد. از بودجه و امکانات مناسب گرفته تا بازیکنان کلیدی که در هر بازی یکی از آنها می تواند به قول معروف کار را برای محرم نویدکیا در بیاورد. حالا اگر قرار باشد یحیی و فرهاد مثل آخرین دربی تهران در جام حذفی تفکر احتیاط آمیز داشته باشند و دنبال بازی هجومی نباشند، این احتمال وجود دارد که دربی با نتیجه مساوی به اتمام برسد و مسلماً این نتیجه بهترین نتیجه ممکن برای سپاهان اصفهان است.
در حال حاضر و قبل از بازی‌های هفته هشتم سپاهان دو امتیاز بیشتر از پرسپولیس و سه امتیاز  بیشتر از استقلال دارد و به طور قطع این فاصله می تواند در صورت تساوی سرخابی ها در دربی تهران بیشتر شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید