ایسنا/ اعزام تیم ملی رویینگ ایران به مسابقات قهرمانی آسیا تایلند لغو شد چرا که تایلند اعلام کرده ورزشکاران ایران باید یک هفته قرنطینه شوند.
به نقل از فدراسیون قایقرانی، فدراسیون رویینگ تایلند پس از لغو مسابقات قهرمانی جوانان و کنگره کنفدراسیون رویینگ آسیا، این بار در ایمیلی به فدراسیون قایقرانی ایران ضمن عذرخواهی اعلام کرد امکان حضور ورزشکاران ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا وجود ندارد.
بر اساس اعلام فدراسیون رویینگ تایلند، با توجه به موج جدید ویروس کرونا در جهان تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات قهرمانی آسیا خصوصا تیم‌های منطقه غرب آسیا(ایران و عراق) باید یک هفته پیش از مسابقات در قرنطینه باشند و با توجه به زمان باقی‌مانده تا رقابت‌ها عملاً اعزام تیم رویینگ ایران به مسابقات لغو شد.
ملی‌پوشان رویینگ ایران که خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کردند پس از صدور روادید، تشریفات اعزام و خرید بلیت بامداد یک‌شنبه عازم تایلند بودند امّا با اعلام رسمی این خبر و لغو اعزام، اردوهای خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو ادامه خواهند داد.
بر اساس اعلام فدراسیون رویینگ تایلند با توجه به حضور نداشتن کشورهای مختلف در رقابت‌ها، احتمال لغو مسابقات نیز وجود دارد و برگزاری مسابقات در هاله‌ای از ابهام است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید