ورزش 3/ جاشوا کیمیچ، هافبک آلمانی بایرن‌مونیخ قطعا در دیدار مقابل بارسلونا غایب خواهد بود.
حدود دو هفته پیش بود که خبر ابتلای جاشوا کیمیچ به ویروس کرونا منتشر شده و این هافبک ارزشمند و آلمانی دیدار حساس تیمش مقابل دورتموند را از دست داد. در روزهای اخیر اخباری در مورد تلاش فراوان او برای حفظ آمادگی در دوران قرنطینه برای بازگشت زودهنگام به ترکیب این تیم شنیده شده بود، اما نشریه بیلد مدعی شد جاشوا کیمیچ گزینه قابل استفاده ای برای یولین ناگلزمان در بازی مقابل بارسلونا نیست. 
کیمیچ روز چهارشنبه و در صورت منفی شدن آزمایش خود از قرنطینه خارج می‌شود، اما باید قبل از از سرگیری تمرینات توسط پزشکان تیم معاینه شود و بدین ترتیب قطعا نام او از لیست دیدار مقابل بارسلونا خط خواهد خورد. این هافبک آلمانی امیدوار است شنبه و در دیدار بایرن مونیخ مقابل ماینس در بوندسلیگا روی نیمکت تیم حضور یابد. البته این ستاره آلمانی به علت عدم مبادرت به تزریق واکسن کرونا، در این دو هفته از باشگاه دستمزد نگرفته و رقمی در حدود 800 هزار یورو ضرر کرده است.

همچنین یولیان ناگلزمان قصد ندارد روز چهارشنبه و در دیدار مقابل بارسلونا دست به تغییرات بزرگی بزند و تصمیمات او محدود به جا به جایی یکی دو بازیکن خواهد شد. احتمالا مارک روکا و جمال موسیالا به جای لئون گورتزکا و لروی سانه در ترکیب اصلی حضور خواهند داست و به جز این دو بازیکن، تغییرات زیادی در ترکیب بایرن مونیخ نسبت به بازی های قبل وجود نخواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید