طرفداری/ سرمربی پرتغالی در صورتی که بنفیکا موفق به شکست دیناموکیف نشود اخراج خواهد شد.
چهارشنبه شب، با برگزاری دیدارهای پایانی هفته ششم دور گروهی چمپیونز لیگ، تکلیف تمام تیم های صعود کننده به دور بعد مشخص خواهد شد.
به گزارش رکورد پرتغال، آینده شغلی ژرژ ژسوس به تقابل بنفیکا - دینامو کیف در استادیوم دا لوژ بستگی دارد. مدیران باشگاه پرتغالی به سرمربی ۶۷ ساله اطلاع داده اند که فقط در صورت کسب پیروزی مقابل دینامو کیف، امکان ادامه فعالیت او در باشگاه وجود دارد. حتی اگر کسب سه امتیاز مقابل رقیب اوکراینی منجر به صعود بنفیکا از دور گروهی نشود(با توجه به نتیجه بازی بایرن مونیخ - بارسلونا)، ژسوس از سمتش برکنار نخواهد شد. اما کسب هر نتیجه ای به جز برد در برابر دینامو، باعث صدور حکم خروج این مربی با تجربه می شود.
بنفیکا با وجود ثبت یک شروع خوب در این فصل لیگ پرتغال، در ادامه از روند ایده آل فاصله گرفت. آن ها پس از شکست ابتدای هفته در دربی لیسبون، حالا با چهار امتیاز کمتر از دو رقیب تاریخی خود یعنی پورتو و اسپورتینگ در رده سوم جدول قرار دارند. شکست ۳-۱ مقابل اسپورتینگ در دا لوژ، با واکنش شدید هواداران بنفیکا همراه شد و دستمال های سفید نشان دهنده اعتراض آن ها به عملکرد پر افتخار ترین باشگاه کشور پرتغال بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید