ایسنا/ دروازه‌بان تیم ملی هندبال زنان ایران گفت: وقتی نامم در سالن برگزاری مسابقات جام جهانی اعلام شد، نتوانستم جلوی احساساتم را بگیرم و از شدت هیجان گریه کردم.
فاطمه خلیلی دروازه‌بان تیم ملی هندبال زنان ایران امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگویی اظهار داشت: از تمامی مردم عزیز ایران که پس از دیدار با نروژ به من و تیم ملی هندبال بانوان ایران لطف داشتند سپاسگزارم و قدردان این حمایت‌ها و پیام‌های پر از محبت تمامی مردم عزیز ایران هستم.
وی افزود: احساسم درباره اتفاقی که در پایان بازی با نروژ رخ داد و انتخاب شدن به عنوان برترین بازیکن دیدار وصف‌ناپذیر است. این افتخار تنها برای من نیست بلکه برای هندبال ایران است. خوشحالم که توانستم نقشی در خوشحالی مردم سرزمینم داشته باشم و امیدوارم شاهد پیشرفت و شکوفایی روزافزون هندبال ایران پس از مسابقات قهرمانی جهان باشم.
خلیلی در مورد اعلام نامش به عنوان برترین بازیکن میدان و اشک‌های شوق خود در آن لحظه گفت: وقتی نامم در سالن برگزاری مسابقات اعلام شد نتوانستم جلوی احساساتم را بگیرم و از شدت هیجان اشکم جاری شد. بعد از مسابقه شنیدم که بسیاری از مردم ایران در آن لحظه احساساتی شدند و هیچ جمله‌ای نمی‌تواند بیان‌کننده احساسم در آن لحظه باشد.
وی اضافه کرد: هندبال ایران در مسیر موفقیت قرار گرفته  و مطمئن باشید در آینده نزدیک از آن بیشتر خواهید شنید. حضور در مسابقات قهرمانی جهان مسیری را ترسیم کرده که در آن شاهد موفقیت هرچه بیشتر هندبال بانوان ایران خواهیم بود. وقتی در بالاترین سطح مسابقات هندبال جهان حضور پیدا می‌کنید دیگر هیچ ترسی از نام‌های بزرگ نخواهید داشت و این رمز موفقیت ما در ادامه مسیر است.
خلیلی به مصاف بانوان هندبال ایران مقابل نروژ اشاره کرد و گفت: از نظر فنی تیم ملی هندبال نروژ از سطح بسیار بالایی برخوردار است؛ تیمی که در سابقه خود قهرمانی در بازی‌های المپیک، مسابقات قهرمانی جهان و البته اروپا را دارد. ما با تمام توان مقابل این تیم قدرتمند حضور یافتیم و با وجود پذیرش شکست تلاش کردیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.
وی همچنین در مورد بازتاب گسترده رسانه‌ای انتخاب خود به عنوان برترین بازیکن دیدار ایران – نروژ نیز گفت: از تمامی مردم عزیز ایران که به من لطف داشتند تشکر می‌کنم. بازتاب‌های این انتخاب برای خودم هم قابل باور نیست. تمامی تلاشم را می‌کنم تا نماینده شایسته‌ای برای کشورم بوده و خوشحالم که سهمی در مطرح شدن نام ایران در جهان داشتم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید