باشگاه خبرنگاران/ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دربی سرخابی‌ها توضیحاتی را بیان کرد.
محسن عاشوری پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم دهداری درباره دربی پایتخت گفت: تیم‌های ما در  لیگ قهرمانان آسیا مشکل دارند. کنفدراسیون فوتبال آسیا با قوانین جدید دست تیم‌های عربی را برای جذب بازیکنان خارجی باز گذاشت و ما باز هم در این رقابت‌ها با مشکل مواجه می‌شویم. به نظرم کار گل محمدی و تیم پرسپولیس مقبول است و آن‌ها در ۳ بازی آخر به شرایط قبلی خود برگشتند، هر چند بازی با استقلال را پیروز نشدند. طبیعی است که در بازی‌هایی همانند دربی خیلی تیم‌ها به هم موقعیت گلزنی نمی‌دهند و بازی سخت و تاکتیکی است. البته سرخپوشان نمره قبولی از دربی گرفتند.  
او افزود: به نظرم باید بستر مناسبی برای سرمربی پرسپولیس آماده کنند. البته یحیی گل محمدی محصول  تیم ملی فوتبال کشورمان و  باشگاه پرسپولیس سال‌های سال تجربیات خوبی در فوتبال به دست آورده  و سکاندار تیم فوتبال پرسپولیس شده است.  
محسن عاشوری گفت:  نتایج گل محمدی تا حدودی خوب بوده و تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به امکانات و بازیکنانی که دارد، فوتبال قابل قبولی بازی می‌کند. در بازی دربی  کنترل و مالکیت  توپ در اختیار پرسپولیس بود. البته تیم استقلال بازی را خوب شروع کرد، اما رفته رفته پرسپولیس بهتر عمل کرد و گل محمدی در این بازی دستش خالی بود. به نظرم  تیم پرسپولیس با این شرایط هم در صورتی که  در لیگ امسال قهرمان نشود در نهایت  این تیم جزو ۲، ۳ تیم بالای جدول می‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید