ورزش 3/ مدافع اروگوئه‌ای بارسا معتقد است حالا که به لیگ اروپا رفته‌اند باید در آن قهرمان شوند.
بایرن‌مونیخ امشب در آلیانس آرنا با سه گل توماس مولر، لروی سانه و جمال موسیالا توانست از سد بارسا بگذرد و حکم سقوط این تیم به لیگ اروپا را امضا کند. بارسلونا دور گروهی بسیار بدی را پشت سر گذاشت و در اولین فصل بدون لیونل مسی نتوانست به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برسد.

رونالدو آرائوخو مدافع اروگوئه ای بارسا در پایان بازی گفت:« شکست سنگینی بود و می توانستند گل های بیشتری هم به ما بزنند. بازی را خوب شروع کردیم ولی بایرن شانس های به مراتب بیشتری داشت. گل اول بایرن از لحاظ روحی ما را به هم ریخت و معتقدم به خاطر شکست در این بازی نبود که حذف شدیم. در دو بازی برابر بنفیکا باید بهتر کار می کردیم و حالا راهی نیست جز تلاش بیشتر برای عوض کردن شرایط. امیدوارم روزهای خوب ما از راه برسد.»

آرائوخو ادامه داد:« کمی مصدوم شده ام و باید ببینم پزشکان چه خواهند گفت. مصدومیت آلبا هم اتفاق بد دیگر بازی بود. باختیم و حذف شدیم ولی باید بیشتر تلاش کنیم تا نتایج خوب از راه برسند. واقعیت این است که الان دیگر میان بهترین های اروپا نیستیم ولی هدف مان باید فتح لیگ اروپا باشد. تیم های خوبی در این تورنمنت هستند ولی باید قهرمان شویم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید