طرفداری/ سخنگوی دولت امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مجوز حضور تماشاگران در استادیوم برای بازی با عراق صادر شده و همچنین اعلام کرد که بانوان می‌توانند برای این بازی به استادیوم بروند...
در روزی که تیم ملی بانوان ایران شکست تلخی را تجربه کرد، سخنگوی دولت خبر خوشحال کننده ای را برای بانوان فوتبال دوست ایران اعلام کرد.
بهادر جهرمی در مصاحبه امروزش اعلام کرد که قرار است بانوان هم برای بازی با عراق حق حضور در استادیوم آزادی را داشته باشند تا بالاخره تابوی بدون تماشاگر برگزار شدن بازی های ملی و حضور نداشتن بانوان در استادیوم با هم شکسته شود و همه چیز برای برگزاری یک جشن ملی باشگاه در بازی ایران - عراق آماده باشد.
تیم ملی ایران تا به این جای کار در مجموع رقابت های دور اول و دور دوم انتخابی جام جهانی تنها در بازی مقابل کامبوج با تماشاگر به مصاف رقیب خود رفت که در آن دیدار هم بانوان برای حمایت از تیم ملی به استادیوم رفتند.
این قضیه می تواند نقطه مثبتی در تاریخ فوتبال ایران به حساب بیاید و جشن صعودش در استادیوم آزادی را بدون محدودیت و با حضور بانوان برگزار کند.
تیم ملی ایران روز پنج شنبه، 7 بهمن به مصاف عراق می رود و می تواند با پیروزی در این دیدار صعود خود به رقابت های جام جهانی 2022 قطر را قطعی کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید