آخرین خبر/ محمد مومنی در گفت و گو با خبرنگار آخرین خبر در مورد برنامه های استقلال برای جشن قهرمانی اظهار داشت: ما از پیشکسوتان و هنرمندان استقلالی دعوت کرده ایم که در بازی آخر در ورزشگاه آزادی حاضر شوند. 

وی در خصوص اینکه آیا قرار است اعضای هیات مدیره در سکوی قهرمانی حاضر شوند، عنوان کرد: برای سکوی قهرمانی روابط عمومی ما برنامه هایی دارد. مطمئن باشید سکوی قهرمانی با کیفیت و متفاوتی خواهیم داشت. هنوز در مورد اینکه چه کسانی روی سکوی قهرمانی باشند چیزی را مصوب نکردیم اما بعید است اعضای هیات مدیره در سکوی قهرمانی حاضر شوند. یعنی لزومی ندارد که ما با لباس شخصی در سکوی قهرمانی باشیم. 

مومنی در مورد اینکه چه پاداش قهرمانی را در نظر گرفته اند، گفت: هنوز در مورد پاداش قهرمانی در هیات مدیره رقمی را مصوب نکردیم. بازی سه شنبه را برگزار کردیم حتما در مورد پاداش ها تصمیم گیری می کنیم. 

عضو هیات مدیره استقلال در مورد تونل قهرمانی که شاگردان رحمتی برای استقلال ایجاد کردند، گفت: از بچه های آلومینیوم ممنون هستیم. سید مهدی رحمتی خودش بازیکن استقلال بوده و برای او آرزوی موفقیت دارم. او با این کار شخصیت مربیگری و مکتبی که در آن رشد کرده را نشان داد. 

عضو هیات مدیره استقلال همچنین در مورد اینکه آیا این باشگاه استارت نقل و انتقالات را زده و مجیدی لیست فصل آینده را داده است یا خیر گفت: هنوز لیستی از مجیدی نگرفته ایم و استارت کار نقل و انتقالات هم هنوز نزده ایم. بعد از جام قهرمانی حتما برای نقل و انتقالات برنامه ریزی می کنیم. 

مومنی در مورد تمدیدی ها و اینکه خیلی از باشگاه ها استارت نقل و انتقالات را زده اند، گفت: من بعید می دانم مشکلی داشته باشیم. بازیکنی که عاشق استقلال باشد بدون هیچ مشکلی جذب می شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید