ورزش 3/ رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن‌مونیخ در وهله اول خواهان انتقال به رئال‌مادرید است.
تمدید قرارداد غیرمنتظره و جنجالی کیلیان امباپه با باشگاه پاری سن ژرمن باعث شد رئال مادرید برنامه های خود را برای فصل آینده تغییر دهد و حالا ستاره های بزرگ دیگری در مسیر انتقال به برنابئو قرار دارند. اورلین شوامنی، هافبک جوان موناکو فاصله ای با پوشیدن لباس رئال مادرید ندارد و ممکن است نام های بزرگ دیگری نیز در فصل تابستان به این باشگاه به توافق برسند.
کادناسر مدعی شد مدیر برنامه رابرت لواندوفسکی، ستاره گلزن و لهستانی بایرن مونیخ این مهاجم بزرگ را به مدیران باشگاه رئال مادرید پیشنهاد داده اند
. این بازیکن تمایلی به ماندن در مونیخ در سال پایانی قرارداد خود نداشته و قصد دارد تحت هر شرایطی از این باشگاه جدا شود.
البته در حال حاضر مدیران مادرید به لواندوفسکی پاسخی نداده و تنها روی فینال لیگ قهرمانان اروپا در روز شنبه مقابل لیورپول تمرکز کرده اند. به نظر می رسد فلورنتینو پرز بعد از این مسابقه بزرگ شرایط جذب رابرت لواندوفسکی را بررسی کرده و در صورت نیاز او را به خدمت خواهد گرفت.

البته در ماه های اخیر بارسلونا نیز به شدت برای جذب این مهاجم بزرگ وارد عمل شده و قصد دارد رابرت لواندوفسکی را به عنوان رهبر پروژه بازگشت خود در فصل بعد انتخاب کند. ژاوی در روزهای اخیر چندین بار این اخبار را تایید کرده و علاقه بارسلونا به این بازیکن قطعی است. اما در سال های اخیر بارها اخباری در مورد تمایل قلبی رابرت لواندوفسکی به پوشیدن لباس رئال مادرید منتشر شده بود. به نظر این ستاره 34 ساله ابتدا منتظر دریافت پاسخ مدیران رئال مادرید خواهد بود و در صورت عدم توافق، بارسلونا را به عنوان مقصد بعدی انتخاب خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید