آخرین خبر/ سرمربی تیم فوتبال استقلال در اعتراض به تصمیمات داور در دیدار مقابل مس رفسنجان به نشست خبری نیامد.
فرهاد مجیدی پس از پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل مس رفسنجان در نشست خبری حضور پیدا نکرد.
محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال، در نشست خبری پس از مصاف استقلال و مس رفسنجان، گفت: جا دارد پیش از هرچیز یک تشکر ویژه از استقلالی‌های شهر رفسنجان داشته باشم که برای تیم استقلال سنگ تمام گذاشتند. همچنین باید یادی کنم از حرکت بسیار زیبای باشگاه مس رفسنجان که پس از حرکت زیبای باشگاه آلومینیوم و تبریک باشگاه سپاهان رخ داد. این‌ها همگی نشان می‌دهد که در احترام در این فوتبال همچنان برقرار است و همچنان تیم‌ها با احترام و شعور بالا پیش می‌روند و برخلاف بعضی هوچی‌گری‌ها می‌بینیم که هیچ بحثی نیست و این قابل افتخار است.
وی افزود: آقای فرهاد مجیدی، آقای صالح مصطفوی و دستیاران آقای مجیدی، هیچکدام حاضر به حضور در کنفرانس نشدند چون اعتقادشان بر این بود که یکی از سیاه‌ترین روزهای داوری را در بازی امروز شاهد بودیم. پنالتی واضح ما گرفته نشد. این دلیل نمی‌شود که چون برنده شده‌‌ایم درباره این مسائل صحبت نکنیم. روند سوت‌ها هم به ضرر استقلال بود و با یک لمس کوچک، داور علیه استقلال خط می‌گرفت. من این پیام را از طرف آقای مجیدی مامور بودم که در کنفرانس خبری بیان کنم.
نوری‌فر اضافه کرد: این اقدام بی احترامی به شما اهالی رسانه نیست و ما احترام زیادی برای شما قائل هستیم. این روند‌ داوری ارتباطی به باشگاه مس ندارد. این روند را در طول فصل داشته‌ایم، چون صدای ما به اندازه دوستان بلند نبوده، چون رسانه‌ها به آن میزان که باید از حق استقلال دفاع می‌کردند، دفاع نکردند. اگر پنالتی ما گرفته می‌شد، شاید روند بازی عوض می‌شد. کادرفنی استقلال در اعتراض به داوری امروز که از سیاه‌ترین داوری‌ها بود، در این کنفرانس حاضر نشدند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید