ایسنا/ بلافاصله پس از پیروزی در فینال لیگ قهرمانان اروپا، سوالات خبرنگار ZDF باعث نارضایتی تونی کروس ستاره رئال مادرید شد.

به نقل از بیلد، بلافاصله پس از سوت پایان بازی و پنجمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، تونی کروس با خبرنکار آلمانی دچار درگیری لفظی شد.
کروس درباره درگیری‌ها قبل از این دیدار گفت: من هم نگران بودم و بررسی کردم که خانواده من کجا ورزشگاه هستند. امروز همه در ورزشگاه بودند. من چند بار قبلا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده بودم. امروز همه چیز وصف‌ناپذیربود و خوشحالم به این مهم رسیدیم.
در ادامه خبرنگار ZDF عنوان کرد که لیورپول شانس قابل توجهی داشت و موفقیت رئال چیزی نبود که خیلی ها انتظار آن را داشنه باشند که کروس با عصبانیت واکنش نشان داد و گفت: قهرمانی در لیگ قهرمانان ساده است؟ ما بردیم، تمام شد و بهتر است به این چیزها اهمیت داده نشود.
خبرنگار آلمانی ادامه داد، درست است که رئال برای رسیدن به فینال سختی های زیادی کشید، کروس با عصبانیت حرفش را قطع کرد و گفت: تو ۹۰ دقیقه فرصت داشتی تا به سوالات معقول تری فکر کنی و بعد از من دو سوال مزخرف می‌پرسی؟ این احمقانه است! این چه سوالی است؟ ما در فینال لیگ قهرمانان بودیم و با شایستگی به این مرحله رسیدیم و قهرمان شدیم.
کروس حاضر به ادامه مصاحبه نشد و رفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید